Kilolu kadınlar nasıl giyinmeli?

..Evet, Adele şişman bir kadın ve çok güzel! O vücudunu tanıyor ve kendine özgü stiliyle sürekli takdir topluyor. Makyajıyla da taklit edilen 24 yaşındaki yıldız retro sevenlerden... Ödül törenlerinde 50'li ve 60'lı yılları anımsatan saç ve elbise modelleriyle objektiflere poz veriyor.

Çok kabarık saç modellerini ona çok yakıştırmasak da konu büyük beden giyim olunca önünde saygıyla eğiliyoruz!

Bakalım Adele bu şıklığı neye borçluymuş....
7 1


Sürekli koyu renkler giyinerek vücudunu kamufle eden Adele'in bu taktiği gerçekten işe yarıyor. Poz verirken de elini beline koyması kum saati görünümü yaratıyor. Bu yöntemi çalabilirsiniz!

Üstündeki süslemeyle dikkati göğüs kısmına çekiyor. Harika yüzünü göstermeyi seviyor. Böylece kilolarını değil, mükemmel gözlerini görüyorsunuz. Siz de yüzünüzü saçlarınızla kapatmayın. Bu sizi daha basık, boynunuzu kısa ve vücudunuzu kaba gösterir.
7 2


İşte mükemmel seçim!

Adele etek boyu konusunu gerçekten biliyor. Çok kısa ya da çok uzun modeller kesinlikle size uygun değil. Tam da modayken ara boy etekleri rahatlıkla giyebilirsiniz. Üst tarafta dar ve dantel ayrıntılı bir elbise seçmek hem kum saati görünümü, hem de dikkati yine 'güzel yerlere' çekmek için yapılabilecek en doğru şey.

Küçük ve ince aksesuarlar kullanın. Çok gösterişli küpelerden kesinlikle kaçının. Bu gıdığınızı ön plana çıkarır.
7 3


A tipi bir elbise gördüğünüzde mutlaka alın! Pastel tonları da tercih edebilirsiniz. Kendinizi koyu renklere mahkum hissetmeyin. A tipi bir elbise rengi vücudunuza tam anlamıyla dağıtır. Bu yüzden çok canlı renklerden kaçınmak suretiyle sezon trendi pastel tonları rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
7 4