Kim Kardashian'dan 7 güzellik tüyosu!

Hepimiz Kim Kardashian'ın güzellik uygulamalarından bir şeyler öğrenebiliriz! İşte Kim Kardashian'dan öğreneceğimiz 7 şey!


Kim Kardashian hakkında ne düşünürseniz düşünün ama onun gerçekten ilgi çekmeyi seven güzel bir kadın olduğunu kabul edeceksiniz!

Çok az kişi dramatik kirpikleri, dumanlı göz makyajını, belirgin dudakları, kontürlü yüz hatlarını ve bronz teni bir arada kullanamazken, Kim Kardashian bunların hepsini gündüz ya da gece farketmeksizin bir araya getiriyor! Hem de kamera ve flaşlarla karşılaştığı ilk günden beri!


Vogue dergisinin kapak yıldızı kendine has seksi stilinde ustalaştı. Kendimize karşı dürüst olup, itiraf etmeliyiz ki, biz de Kim Kardashian kadar seksi görünmek istiyoruz!

Güzelliğimizin ilham kaynakları arasına girmeyi başaran Kim Kardashian'ı yakından inceledik! İşte Kim Kardashian'ın seksi makyaj ve güzellik stilinin sırları!
10 1

Kim Kardashian'ın kendi kirpikleri bu kadar dolgun, uzun ve kıvrık olmasa da evden kirpiklerini yapmadan asla çıkmıyor! Flörtöz kirpikleri neredeyse kaşlarına değiyor.

Kirpiklerinizi güzelleştirmek için kirpik kıvırıcı aletleri, volüm veren maskaraları ve takma kirpikleri kullanabilirsiniz.
Aktarlardan kolayca bulabileceğiniz badem yağıyla kirpiklerinize bakım yapabilirsiniz.

Badem yağını makyajınızı temizledikten sonra bir kulak çöpü yardımıyla kirpiklerinize sürün. Badem yağı kirpiklerinizi beslerken daha gür ve güzel olmalarını sağlayacak.
10 2

Kim Kardashian daha önce instagram hesabından makyaj yaptırdığı sırada birkaç kare fotoğrafını takipçileriyle paylaşmıştı.

Kardashian makyajının en belirgin özelliği olan yüz kontürünü mutlaka denemelisiniz. Bu sayede elmacık kemikleriniz , gözleriniz ve dudaklarınız ortaya çıkacak.

Kendi ten renginize uygun fondöten, pudra , kapatıcı ve aydınlatıcı malzemeleri kullanarak siz de kolaylıkla yüzünüze kontür uygulayabilirsiniz.

Burnun kenarlarını ve yanak oyuklarınızı aydınlatın. Yanaklarınızın tepe noktasına ışıltı ekleyin ve yansımasını sağlayın. İşte bu kadar basit!
10 3

Kim Kardashian'ın ünlü kıvrımlarına muhteşem dudakları da dahil.

Dolgun dudaklarınız olmasa da, sahip olduğunuz dudak biçimini süsleyebilirsiniz. Öncelikle en basit yöntemi, yani dudak kalemiyle dudaklarınızı çerçevelemeyi deneyin.

Bunun için ten rengi ya da rujunuzun renginde bir kalem kullanabilirsiniz. Dudaklarınızı, dudak çizginizin üzerinden kalemle geçerek belirginleştirin.

Bu yöntemin yanında dudak dolgunlaştırıcı ruj ve parlatıcılar da kullanabileceğiniz ürünler arasında.
10 4