Kristen Stewart'ın güzellik sırları!

Asi bir Disney prensesine benzeyen Kristen Stewart yeni Balenciaga parfüm kampanyasını ve güzellik alışkanlıklarını anlatıyor...


Twilight serisindeki Bella Swan karakteriyle herkesin hayranlığını kazanan ve kariyerinde emin adımlarla ilerleyen güzel oyuncu Kristen Stewart farklı stili ve duru güzelliğiyle Hollywood karmaşasında ön plana çıkmayı başarıyor.

Kristen Stewart, hangi ruju sevdiğini, yeni reklam kampanyasını, parfümünü nasıl sıktığını, kırmızı halıdaki asi stilini ve muhteşem saçlarının sırrını anlatıyor!
8 1

Birkaç sezondur Balenciaga markasının yüzü olan Stewart, Nicholas Ghesquière'in Florabotanica parfümünü ve hikayesini çok beğeniyor. İkinci parfüm kampanyası olan Rosabotanica bu hikayenin devamını getiriyor.

"Tehlikeli ama güzel ve egzotik bir botanik bahçesinden geçen bir kızın öyküsü anlatılıyor, hoşuna giden kokuları topluyor ve kendi benliğini oluşturuyor." diyen Stewart reklam kampanyasını bu şekilde anlatıyor.

Kristen Stewart, "Eğlenceli ve havalıydı. Vücudumun fiziksel olarak orada olması fikrini beğendim. Çiçekler tamamen el yapımı. Onları şahsen görmek çok hoştu." diyor.
8 2

Güzel oyuncu üstsüz reklam pozuyla ilgiliyse şu açıklamayı yapıyor: "Bu sadece sadelikle ilgiliydi. Tamamen çıplak olmam gibi bir şey söz konusu değildi. Bu yalnızca kokuyu gösterebilmek ve o imajı yakalayabilmekle alakalıydı."

Duru güzelliği ve abartıdan uzak doğal bir makyajla objektif karşısına geçen Stewart, reklam kampanyası için çekilen karelerde çok az ve temiz bir makyaj uygulandığını söylüyor. Bazı kareler ise güzel oyuncuya göre daha cüretkar.
8 3

Parfümünü banyodan sonra boynunun iki yanına sıkmayı sevdiğini söyleyen Kristen Stewart, kıyafetlerine de parfüm sıktığını bu şekilde kokunun daha kalıcı olduğunu anlatıyor.

Kristen Stewart kusursuz cildiyle olduğu gibi muhteşem, plaj dalgalarına sahip saçlarıyla da kadınların kıskançlık dolu bakışlarına maruz kalıyor.
8 4