Modern dokunuş sağlayan 10 dekorasyon önerisi!

Evinize yenilik ve rahatlığı modernizmin dokunuşuyla getirmeye ne dersiniz? Eviniz için modern dekorasyon önerileri!


Modern tarzlı, doğal , davetkar bir atmosfer yaratan parlak beyaz mobilyalar, dokulu kumaşlar ve desenlerin eklektik bir karışımıyla eviniz bambaşka bir havaya bürünecek.

Yaratmak istediğiniz modern hava için minimalist tasarımları tercih edin. Keskin ya da yuvarlak hatlı, sade ve tek renkli tasarımları merkeze alın ve detaylarda renklere ve desenlere yer verin.

Aksesuarlarınızı ölçülü kullanmanız modern bir dekorasyonun en önemli kuralıdır. Simli, taşlı , abartılı aksesuarlar, küçük yastıklar ve çeşitli objeler yerine sade ama renkli aksesuarları tercih edebilirsiniz.
13 1

Son dönemlerde kıyafetlerde olduğu gibi ev dekorasyonu trendlerini de , karışık desenler, iç içe geçen uyumsuz renkler, bohem tasarımlar ve vintage mobilyalar oluşturuyordu.

Kıyafet modasının oryantal ve kitsch tasarımları terketmeye başlamasıyla birlikte ev dekorasyonunda da benzer yönelimler görülmeye başladı. Ev dekorasyonunda kullanılan, detaylı parlak objelerin yerini daha sade tasarımlar ve soft renkler alırken, tasarımların kullanışlılığı ön plana çıktı.

Yerinden kımıldamayan büyük, ağır sehpalar, oymalı, altın varaklı tablolar ve boncuklu biblolar yerlerini ahşaba ve metale bırakırken ihtişamlarını da beraberinde götürerek bizlere sadeliğin dinlendirici özelliğini bıraktı.

Eğer siz de evinizde modernizm havası estirmek istiyorsanız işte size 10 öneri!
13 2

Biblo mu şişe açacağı mı belli olmayan bu işlevsel tasarım mutfağınıza renk katacak!

Bu müthiş dekorasyon objeleriyle yaratıcılığınızı konuşturun ve mutfağınızda modern ve eğlenceli bir ortam yaratın.
13 3

Dekore ettiğiniz odaya küçük yastıklarla kolayca minimalist tarzı getirebilirsiniz. Bisiklet deseni ve siyahla beyazın çatışması bu yastığı ön plana çıkartıyor.

Eğer dekorasyonda yastıklara yer vermek istiyorsanız, beş yastıktan ikisini desenli ya da baskılı diğerlerini ise düz kumaş kaplı tercih edin.

İri desenli, resimli, seda baskılı yastık kılıflarını tercih ederseniz modernizmi daha kolay yakalayabilirsiniz.
13 4