Öğrenmeniz gereken 6 yeni aksesuar!

Sürekli eski tarz küpe, kolye ve bilezik takmaktan sıkıldınız mı? Daha egzotik, eğlenceli ve daha çılgın aksesuarlar mı istiyorsunuz? İşte yeni 6 çeşit aksesuar!


Kadınların vazgeçilmezi aksesuarlar her sene modaya uygun olarak yenilense de, klasik belli parçaların dışına pek çıkılmıyor. Oysa, büyük gösterişli kolye ve yüzükleri taşıyabilen cesur kadınlar hepimizi içten içe imrendiriyor…

Yeni aksesuar trendlerini ilk defa duyuyor ya da garip göründüklerini düşünüyor olabilirsiniz ama bunlardan birer tane edinmek için elinizi çabuk tutmanızda fayda var! Yakında herkesin üstünde bu yeni aksesuarları görebilirsiniz!
8 1

Bu yılın en popüler aksesuarı manşet küpeler diyebiliriz. Kulak kepçesine takılan bu küpelerin birçok modeli var! Taşlı, sallantılı, asi küpelere bayılacaksınız.

Cara Delevingne küpesini saçlarını topuz yaparak kullanmış ve biz bu görüntüsüne bayıldık!
8 2

Bu yüzüklerin normal yüzüklerden farkı parmağınızın dibine değil, eklem yerinin üstündeki kısıma takılıyor olması. Normal yüzüklerden daha küçük boyutlu bu takılara bayılacaksınız.

Bu yüzükleri alırken parmak numaranızı belirlemek için normalde kullandığınız yüzük numarasını ikiye bölün, yüzüğünüz tam parmağınıza göre olacaktır.
8 3

Bizim çok alışık olduğumuz bir takı el mücevheri. Fakat bu takılar eskiden daha otantik ve oryantal bir havaya sahipken artık daha modern ve minimalist tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor.
8 4