Özge Ulusoy makyajı nasıl yapılır?

Güzel manken Özge Ulusoy'un o ışıltılı bakışlarını, duru görüntüsünü herkes çok beğeniyor. Peki nedir Özge Ulusoy makyajının incelikleri?


Türkiye'nin en güzel kadınlarının makyajını yapan, makyaj artisti Burçin Göksu'dan doğru makyaj için gereken püf noktaları ve bilinmeyen detaylarını öğreneceğimiz beşinci haftadayız.

Burcu Esmersoy, Tanem Sivar, İvana Sert, Özge Ulusoy, Çağla Şikel ve daha birçok ünlü, O'nun ışıltılı dokunuşlarıyla ekrana çıkıyor.

Hafta sonu gerçekleştirdiğimiz söyleşimizde Göksu, çok beğenilen Özge Ulusoy makyajını anlattı bize. İşte size Özge Ulusoy makyajındaki tüm incelikler...
11 1

Özellikle ülkemizde son yıllarda koyu ama spor görünen makyaj kültürü popülerlik kazanmış durumda.
Bize de, çok tutulan siyah göz makyajı uygulamasını anlatıyor Göksu.

Mankenlik kariyerinin yanı sıra oyunculuk ve sunuculukta da başarısını kanıtlayan Özge Ulusoy ile yaklaşık 5 yıldır çalışan Göksu'dan siyah göz makyajınız olmazsa olmazları geliyor.
11 2

Öncelikle Özge’nin makyajı ile ilgili merak edilen ve sizlerden yoğun olarak gelen soruları cevaplayan Göksu, Özge’nin kaşlarında kontör bulunmadığını belirtiyor.
Göz mesafesi geniş olduğundan, her makyajı çok iyi taşıyabildiğini de söylüyor Göksu.
11 3

Göksu, gözlerine hafif kapatıcı uygulayarak başladığı makyajın sonrasında fix pudra uygulamasıyla kapatıcıyı sabitliyor. Ardından krem eyeliner ile göz pınarından başlayıp göz bitimine kadar kalın eyeliner sürerek kurumadan fırça yardımıyla bu eyelineri dairesel bir şekilde dağıtıyor.
11 4