Rejimi bozduğunuz için pişman mısınız?

Diyeti bozduğunuza pişman mısınız? Üzülmeyin, eski düzeninize dönmenize 7 adımda yardım edeceğiz!


Fazla kilolarınızdan kurtulmak için yediklerinize dikkat ediyordunuz ama çok stresli, mutsuz yada tam tersi keyifli bir anınızda küçük bir kaçamak yapmak istediniz. Pastane vitrininde gördüğünüz bütün küçük pastaların tadına bakmadığınız zaman, minik bir çikolata ya da bir dilim kek tek başına zararsız olabilir .

Sonrasında hissettiğimiz pişmalık ise bambaşka bir duygu. Şimdi sizlere içinizdeki o büyük pişmanlık hissinden kurtulup tekrar kendinizi harika hissetmenizi sağlayacak 7 öneri!
9 1

Umudunuzu yitirmiş olabilirsiniz ama çılgınlar gibi yemek yediğiniz günün ertesinde bol miktarda su içmeniz sizi eski disiplininize geri döndürecektir.

Su, vücudunuza giren tüm zararlı maddeleri temizlediği için bol su tüketmeniz gerçekten çok önemli. İçtiğiniz su bütün sisteminizi temizleyecek ve kendinizi 10 kat daha iyi hissedeceksiniz!
9 2

Böyle bir kaçamak yaptınız diye ağlamak size bu konuda kendinizi strese sokmaktan başka bir şey sağlamaz.

Bunun yerine ne kadar çok yediğiniz, kaç kalori aldığınız hakkında sızlanmayı bırakıp bu yaptığınız için kendinizi affetmelisiniz. Geçmişi unutup tekrar sağlıklı besinlere yönelmenin vakti geldi.
9 3

Kaçamak yaptıktan sonra iğrenç ve pis hissediyorsanız eski diyet düzeninize dönmeye çalışırken bu duygularınız üzerine yoğunlaşın.

Bu olumsuz duygulara tekrar kapılmak ve kendinizi berbat hissetmek istemeyeceğiniz için küçük kaçamaklarınızı abartmayacak veya hiç kaçamak yapmamayı tercih edeceksiniz.
9 4