'Sadece arkadaş' olduğunuzun 4 işareti

.Birlikte zaman geçirdiğiniz ve eğlendiğiniz erkek arkadaşınıza karşı içinizdeki duyguları bastıramıyor ve onun hislerinden emin olamıyor musunuz?

Arada sırada duyduğunuz 'keşke senin gibi biri karşıma çıksa' laflarına aldanıp, hayaller kurmayının. Bu gerçekten sizden hoşlandığı için değil, bir temenni olarak söylemiş olabilir.
6 1


Arkadaşlarına senden bahsederken arkadaşım diyorsa

Arkadaş ortamında beraber zaman geçiriyorsunuz ve doğal olarak birbirinizin tanımadığınız arkadaşları var.

Sen ona ilgi duyduğun için arkadaşlarınla karşılaştığında onu adıyla tanıştırabiliyorsunuz. Çünkü arkadaşlarınıza onu anlattığınız için zaten neredeyse hepsi onun bütün özelliklerini biliyor.

O bir arkadaşıyla sizi tanıştırırken, en yakın kız arkadaşlarımdan, dostum, arkadaşım gibi sıfatları isminden önce kullanıyorsa, bilin ki kimsenin sizden haberi yok.
6 2


Seninle başka kızlar hakkında konuşuyorsa

Yolda yürüken, oturduğunuz kafede, okul bahçesinde, sürekli başka kızları göstererek, ne kadar hoş olduklarından bahsediyor ve zaman zaman başkalarına bakıyorsa size karşı bir şey hissetmediğinden emin olabilirsiniz.

Ancak bazı erkekler hoşlandıkları kıza hislerini belli etmekten çekinir ve duygularını gizlerler. Bu durumda olayı iyi ayırt etmelisiniz. Sözleri söylerken gözlerinin içine bakıyor ve ses tonu romantikleşiyorsa bir şansın olabilir.
6 3


Size erkek arkadaşlarına davrandığı gibi davranıyorsa

Onun size karşı en yakın erkek arkadaşlarına davrandığı gibi davranması, arkadaşlığınız ve ilişkiniz bakımından harika.

Fakat bu durum sizin hoşlanma duygunuzu yok etmez. Sizin duygularınızı görmezden gelip, arkadaşlarına sarıldığı gibi sarılıyor, şakalaşıyor hatta başka bir kızın seksi görünüşüyle ilgili yorumlar yapıyorsa kibarca reddedilmiş sayılırsınız.
6 4