Seks esnasında yüzünüz sizi ele veriyor!

Seks sırasında yüz ifadeniz kişiliğinizi yansıtıyor.İnsanlar her zaman düşündükleri şeyleri yüzüne yansıtır. İşle alakalı konular hakkında düşünürken yüzünüz ciddi bir hal alır. Ama sevdiğiniz kişiyi düşünürken yüzünüzde tebessüm oluşur.

Bu durum cinsel ilişki esnasında da böyledir. Seks esnasında beyinden geçenler, yüz ifadelerine yansır. Partnerinizin hareketlerine bakarak ruh halini çözmeniz o kadar kolay ki…
7 1

Utangaç


Sevişme esnasında gözlerini gözlerinizden kaçırıyorsa partneriniz oldukça hassas ve utangaç birisi olabilir.

Seks esnasında iki tarafın da aynı tecrübeye sahip olması beklenemez. Tatmin edememe korkusu da insanı utangaçlığa iter.

7 2

Sıkılgan


Seks esnasında siz onu arzuluyorsunuz, heyecanlı ve isteklisiniz ama o sadece tavana bakıyorsa bir problem var demektir.Partneriniz tam olarak orgazm olmuyor ve seksten çok zevk almıyor veya aranızda ten uyumu olmayabilir. Hemen karamsarlığa düşmeyin. Belki de o an düşündüğü tek şey farklı bir pozisyondur! Sekste konuşmak önemli; partnerinizin taleplerini sorun, isteklerini öğrenin, fantazilerini dinleyin.
7 3

Bencil


Onu tatmin edecek bütün davranışları yapıyorsunuz ama o sürekli fedakarlık bekliyorsa, sadece kendisini düşünüyor demektir. Partnerlerin sadece kendi orgazmlarına odaklandığı seks hiçbir zaman tam sayılamaz.Ona sizin onu tatmin etmek için her şeyi yaptığınızı ve aynı şeyi ondan da beklediğinizi söyleyin.
7 4