Seks hayatını tamamen değiştiren öneriler!

Dr. Margaret Paul'dan seks hayatında şehvet ve arzudan yoksun çiftler için öneriler! Bu öneriler seks hayatınızı tamamen değiştirecek!


"Artık neredeyse seks yapmıyoruz" diyorsanız seks hayatınızda kesinlikle bir şeyleri değiştirmenin tam zamanı!

Bazı çiftler uzun süren beraberliklerinde aralarındaki heyecan ve arzuyu ilk günkü gibi koruyabilirken, bazı çiftler seks hayatlarındaki heyecan ve parıltıyı zaman içinde kaybediyor…

Peki bu çiftler birbirlerinden farklı olarak ne yapıyor?

Seks ve İlilişki uzmanı Margaret Paul, 44 yıllık tecrübesini ilişkisini ve seks hayatını kurtarmak isteyen çiftlere yardımcı olacak tüyolarını bizlerle paylaşıyor!

işte seks hayatınızı ve ilişkinizi tamamen değiştirecek öneriler!
8 1

Kişisel gücünüz ve partnerinize olan ihtiyacınız ilişkinizde arasında denge kurmanız gereken önemli iki temel. Kendine güveni olan ve güçlü bir profil hem erkekleri hem de kadınları cezbeder. Eğer partneriniz sizi ona muhtaç olan küçük bir çocuk gibi görmeye başladıysa, sizinle yatağa girmek istemez. Karakterinizi ortaya koyup ondan bağımsız hareket etmenizin zamanı gelmiş olabilir.

Partnerinizle ona kendisini iyi hissettirmek için seks yapmak pek hoş bir fikir değil. Belki bir iki defa için böyle bir jest ilişkide hoş bir davranış olarak karşılanabilir fakat bu durumun devam etmesi partnerleri birbirinden uzaklaştırır.

Yapmanız gereken kendinize kendiniz için özen gösermek ve değer vermek. Bunu yapmaya başladığınız zaman daha seksi ve çekici hissedeceksiniz. Yatak odasının dışında kendinize güvendiğiniz zaman sekste de kendinize olan güveniniz geri gelecek.
8 2

Çiftler flört ettikleri dönemde birbirlerine özel vakit ayırırlar. İletişim kurmak, bir şeyler paylaşmak, öğrenmek , büyümek ve eğlenmek için birlikte vakit geçirirler.

Birlikte yaşamaya başlayan çiftler yoğunluktan ve koşuşturmacadan birbirlerine vakit ayıramaz hale gelir. Çiftlerin arasındaki mahremiyet duygusu ve tutku, ancak birlikte geçirdikleri zamanla beslenir.

Çiftler için önerilen buluşma akşamlar gerçekten mucizeler yaratıyor. Aynı evde yaşıyor ve aynı yatakta uyuyor olmanız partnerinizle dışarıda buluşmanıza engel değil. Özel bir gün ve saat belirleyerek birbirinizle güzel vakit geçirebileceğiniz bir program hazırlayın.

Partnerinizle başbaşa vakit geçirdiğinizde ve iletişim kurduğunuzda seks hayatınızın eski heyecanına kavuştuğunu ve artık yeniden partnerinizi arzulamaya başladığınızı farkedeceksiniz.
8 3

Ortada bir yenilik olmayacınca ilişkiler zaman içerisinde sıkıcı olmaya başlayabilir. Sıkıcı bir ilişki sıkıcı bir seks hayatını da beraberinde getirir.

İlişkinizin başındaki seks hayatınızı özlüyorsanız eskiden olduğu gibi davranmaya özen gösterin. Partneriniz ve siz ilişkinizle birlikte gelişip, büyüyüp yeni şeyler öğrenmelisiniz. Bu öğrendikleriniz yalnızca yatak odası dışındaki hayatınızı etkilemez. Seks hayatınız kişisel gelişiminizden oldukça fazla etkilenir.

Ayrıca kişisel gelişim, partnerinizin sizden sıkılmasını da önleyen bir şey. Kendi gelişimize nokta koyduğunuzda artık partnerinizin sizinle ilgili öğrenmesi ve merak etmesi gereken hiçbir şey kalmaz. Bu da ilişkinizdeki gizemi ve merak duygusunu öldürür.

Gizemli olanın seksi olduğunu ve her şeyden daha çok arzulandığını unutmayın!
8 4