Seks sonrası kadınlar bunları istiyor!

Kadınlar, cinsel ilişkiden sonra partnerlerinden ne bekliyor?Bu haber aslında hem kadınlara hem erkeklere... Mükemmel bir gece geçirdiniz, artık uyuma vakti öyle değil mi? Erkekler önce partnerlerinin içini okumalı! Kadınlar hemen uyumak istemiyor, bazı beklentileri var!

1000 kadına cinsel ilişkiden sonra neler bekledikleri soruldu ve alınan cevaplar sizler için derlendi. Bu sonuçlarda kadınlar kendilerini keşfedecek, erkekler partnerlerine nasıl davranmaları gerektiğini öğrenecek!
12 1

Yüzde 44 kadın temasla rahatlıyor!


Seksin ardından partnerinize dokunmanız, okşamanız ve onu öpmeniz onun tamda istediği şey! Çünkü vücut oksitosinle (dokunma hormonu) doluyor. Bu onu ve sizi çok mutlu edecek. Kesinlikle denemelisiniz!
12 2

Peki hangi bölgelerine dokunmalısınız?


Hassas bölgelerden kaçının! Mesela göğüsler… Bu bölgeler daha çok seksi çağrıtıracağı için siz onun bel çukuruna odaklanın. Bu yumuşak dokunuş ona güven verir ve sadık olduğunuzu hissettirir. Ayrıca kasık bölgelerine de kan akışı artar.
12 3

Yüzde 25 kadın yeni bir seks istiyor, hemde hemen!


Uzmanlara göre vajinadaki kan, penistekinden daha yavaş çekiliyor ve buda daha uzun süre uyarılmış olarak kalmasını sağlıyor. O yüzden ona dokunuşlarınızı biraz daha hafifletin ve ondan aldığınız tepkiye göre yeni bir sekse başlayın. Bu onu verilen mükemmel bir ödül olacak!
12 4