Selin'in stili herkese örnek olsun!

Selin, Taksim'de karşımıza çıktığı anda ELMAELMA Sokak Modası güzeli olacağı belliydi. Baştan aşağı tüm doğru seçimleri bir araya getirince gözlere şenlik bir kombinasyon yaratmış. Hem modadan anlıyor, hem de vücut tipinin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor.

Selin, 18


Elbise: Fındıkzade'de bir mağaza
Ayakkabı: Enes

Selin, Taksim'de karşımıza çıktığı anda ELMAELMA Sokak Modası güzeli olacağı belliydi. Baştan aşağı tüm doğru seçimleri bir araya getirince gözlere şenlik bir kombinasyon yaratmış. Hem modadan anlıyor, hem de vücut tipinin ihtiyaçlarını çok iyi biliyor. Üstelik bu kıyafetler için bir servet de harcamamış.

Asimetrik kesimli tül eteğiyle elbisesi sezonun bir numaralı trendi... Belindeki ince kemer onun kum saati görünümü kazanmasına yardımcı olmuş. Lale ayrımlı yırtmacıyla Hollywood'dan gelmiş gibi görünmüyor mu? Mükemmel seçim Selin!

Ayakkabısının rengi elbisesiyle kıyaslandığında biraz yanlış kalınca işin yolunu şık bir manikürde bulmuş. Tırnaklarında nefis bir pastel mavi oje var. Bu da kombinasyondaki hatayı ustaca dengeliyor.
5 1


Selin'e bayılmamızın en büyük sebebiyse saçları... Çok doğal bir gölgeyle (ombre) hava kattığı saçlarında sörfçü dalgaları var. Bu dalgalar saçındaki renk geçişini de mükemmel şekilde yansıtıyor. Alnına inen ince bir retro bantla da güzelliğine güzellik katmış.

Selin, umarız ki bu stilini sonsuza kadar bozmazsın. Hep güzel kal.
5 2


Asimetrik elbiseler bu sezonun en zengin trendini oluşturuyor. Transparan kumaşlarsa her yerde karşımıza çıkıyor.

Tüm elbise trendlerini için tıklayın.


5 3


Gölgeler her yaz kendini tazeleyerek yeniden moda oluyor. Siz de saçlarınız için en doğal tonu bulun ve yenilenin.
5 4