Sıradan kıyafetlerinize klas bir dokunuş!

Kombinlerinizde kullanacağınız özenli parçalarla daha elegan görünmeniz mümkün.Klas bir görüntüye sahip olmak için film yıldızı olmanıza ya da çok paralar harcamanıza gerek yok.

Geçtiğiniz yerde ayrı bir hava yaratmanızı sağlayacak bu parçaları kullanmaya başladığınızda bir daha vazgeçemeyeceksiniz.
9 1


Coco Chanel'in de dediği gibi her kadının inciye ihtiyacı var.

İncinin zarif ve şık bir aksesuar olduğu tartışılmaz bir gerçek. Eğer inci bir kolyeniz yoksa inci görünümlü takılarla kıyafetlerinizi daha klas gösterebilirsiniz.

İncileri sevmiyorum diyen ender kadınlardansanız, 1960'lardan Jackie Kennedy'nin fotoğraflarına bakın ve bu beğeninizi bir daha gözden geçirin.

İnci görünümlü takılar kıyafetin havasını bir anda zenginleştiren aksesuarların en başında geliyor. Özellikle ofis kombinlerinizde sizin için kurtarıcı olacaktır...
9 2


Topuklu ayakkabılar sizi olduğunuzdan daha uzun ve ince gösteririr.

Victoria Beckham'ın düz ayakkabı giyenlerie empati kuramıyorum sözünü hatırlayın! Topuksuz ayakkabılar ancak aksam salaş rahat bir yere giderken kot pantolonun altında tercih edilmelidir.

Topuklu ayakkabı bir kadına özgü en güzel aksesuarlardan biridir ve kıyafetinizi her zaman olduğundan şık gösteririr.
9 3


Seksi bir fular veya eşarp kıyafetinizi hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar tepelere çıkarırır.

Kot pantolon ve düz bir kazak giydiğinizde bile boynunuza takacağınız desenli şık bir eşarp size bir kaç saniye içinde muhteşem bir görünüm kazandırır. Deneyin!
9 4