Siz gidemezseniz tatil gelsin!

Yaz tatiline çıkamıyor musunuz? O zaman tatili evinize çağırın. Evinize plaj havası ve hoş bir tatil esintisi gelsin, üstelik çok kolay ve şık yöntemlerle...

Herhangi bir yerden topladığınız taşlar, artık kullanmadığınız ya da kırık inci kolyeniz, iki yaz önce bulduğunuzda sizi heyecanlandıran sedef ışıltılı deniz kabuğu, hatta ince ağaç dalları! Hepsinin ahşap bir kasede oluşturacağı kompozisyona bayılacaksınız.
5 1
İncecik, beyaz bir tül bütün evinizi değiştirebilir. Havuz kenarı gibi ışıl ışıl bir ortam yaratırsınız. üstelik beyaz tül önüne konan her şeyi vurgular ve güzellştirir. Yıllardır sıkıcı bulduğunuz düz ahşap sandalyenize bile bakışınız değişecek!
5 2
Deniz kabuklarını herhangi bir kavanoza yerleştirerek özellikle mutfak ve banyonuz için ferah, neşeli alanlar yaratabilirsiniz. Etrafını istediğiniz gibi süsleyin, doğa bizim için var!
5 3
Yazın yatağınızı bir asker titizliğiyle toplamaya çalışmayın. Size denizi çağrıştracak çarşaf ve örtülerle yatağınızı gelişigüzel örtün. Bu kendinizi ruhen de iyi hissettirecektir, ne zaman isterseniz şezlonga uzanır gibi yatağınıza uzanabilirsiniz!
5 4