Sokak modasında 6 çember etek stili!

Zarif çember etekler bu sezona damgasını vuran parçaların başında yer alıyor! İşte çember etekler ve sokak modası yorumları!


Modanın bir parça cesaret gerektiğini biliyoruz. Bazen çok beğendiğiniz parçaların üzerinizde güzel durmayacağını, komik görüneceğini ya da bir şekilde size göre olmadığını düşünüyorsunuz ve o parçayı çok beğenmenize rağmen çoğu zaman denemeye bile cesaret edemiyorsunuz.

Bu sezonun en hit parçalarından biri de çember etekler.Kendine has prenses vari bir stili olan çember etekler şimdiden mağazaların vitrinlerini süslemeye başladı. Uzun, orta ve kısa boylarda tasarlanan bu etekler ilkbaharın gözde parçalarından biri.

Eğer bu eteklere imrenerek bakıyor ve hiç giyemeyeceğinizi düşünüyorsanız, sizin için derlediğimiz sokak modası önerilerine bir göz atın!

Çember eteğinizle tuhaf değil muhteşem görüneceksiniz!
8 1

Dolabınızın kapağını açıp çember eteğinizi neyle kombinleyeceğinizi düşüyorsanız, ilk tercihiniz beklenmedik bir parçadan yana olsun.

Örneğin kendinden desenli ve hafif parlak kumaşlı şık eteğinizi, çizgili ya da çiçek desenli basic bir triko ya da tişörtle kombinleyin!

Bu şekilde eteğinizi şık ama gündelik bir kombinde kullanmış olacaksınız. Bu spor ve şık kombin, gündüz ve akşamüstü davetleri ve önemli toplantılar için harika bir fikir!
8 2

Kıyafetlerinize tarzınızı yansıtmak ve ilk bakışta farkedilmek istiyorsanız, düz etekler yerine desenli olanları tercih edebilirsiniz.

Özellikle ilkbahar ve yaz aylarında son derece popüler olan çiçek deseni kıyafetlerinize hoş bir haca katabilir.

Yalnız size önerimiz minik çiçek desenli modelleri değil iri çiçekli olanları tercih emeniz yönünde. Aksi helde babaannenizin basma eteğiyle sokağa çıkmış gibi hissedebilirsiniz!
8 3

Çember eteklerin retro silüetine beyılıyoruz. Öyleyse eteklerimizi kombinlerken son dönemlerde tekrar popüler olan retro stillerden esinlenebiliriz!

Kareli etek, mini kazak , kedi gözü gözlükler ve hanım hanımcık el çantaları retro stilinizin kilit parçalarını oluşturuyor.

Dilerseniz çember eteğinizin içine askılı bir bluz giyip üzerine minik bir hırka giyerek de 1950'li yıllardan fırlamış gibi görünebilirsiniz.
8 4