Stresi yenmek için bu 10'luyu deneyin!

....Her gün aynı yoğunlukta devam eden iş stresi, yolda harcanan uzun saatler, insanlar arasındaki iletişim kopukluğu... Bunlar günlük hayatta bir türlü kaçamadığımız ve bizi gölgemiz gibi takip eden stres unsunlarından sadece birkaçı! Siz de hayatınızdan stresi çıkarmak ve mutlu yaşamak istiyorsanız bu 10 öneriye mutlaka göz atın!
12 1

Mum ışığı sizi çok rahatlatacak!


Mumun rahatlatıcı bir enerjisi vardır. Kendinizi kötü hissettiğinizde, sinirli olduğunuz zamanda evde 1-2 adet mum yakın ve ışığına odaklanın. Titrek alevlerin sizi hayal dünyasına yolculuğa çıkarmasına izin verin. Yapmak istediğiniz şeyleri hayal edin, düş kurun. Güzel hayaller gevşemenize yardım edecektir.
12 2

Şarkı söyleyin, bu size çok iyi gelecek!


Yemek veya banyo yaparken şarkı söyler misiniz? Şarkı söylemek bedeninizi rahatlatır. Şarkı söyledikçe ses vurgularıyla birlikte bedende gevşemeler oluşur. 'Kesinlikle söylemem, nefret ederim' diyorsanız, derin nefesler alıp arı vızıltısı gibi sesler çıkarabilirsiniz.
12 3

Günde kaç kez kahkaha atıyorsunuz?


Yapılan araştırmalara göre yaşlandıkça daha az gülüyoruz. Ruhunuzu kaplayan şen kahkahaların yerini hayat sorunları mı aldı? Şimdi her şeyi bir kenara bırakıp kahkaha atın. Durup dururken gülemez misiniz? Sanal alemde komik videolar diye aratırsanız, mutlaka sizi güldürecek bir tanesine rastlarsınız. Özellikle hayvan ve bebek videoları çok başarılı oluyor.
12 4