Vizyonun yeni filmleri!

.Bu hafta vizyona birbirinden eğlenceli yedi yeni film girdi. Küçükten büyüğe ilgiyle izleyebileceğiniz yedi yeni film için şimdiden iyi seyirler.

Fragmanları haberin sonunda bulabilirsiniz!
9 1

Max Maceraları Kralın Doğuşu


Yönetmen: Salvador Simo
Oyuncular: Yekta Kopan, Özge Özpirinçci, Sezen Aksu, Engin Altan Düzyatan

Özet: Herkesin huzurla yaşadığı Aslan Krallığı, Gölgelerin Efendisi’nin tehdidi altına girer. Krallığa zulüm getiren bu kötü güce karşı Aslan Max ve sevgili arkadaşları uzun ve zorlu bir yolculuğa girecek ve krallığı karanlıktan kurtaracaklardır.
9 2

John Carter: İki Dünya Arasında


Yönetmen: Andrew Stanton
Oyuncular: Taylor Kitsch, Lynn Collins, Samantha Morton

Özet: Bilinmeyen bir şekilde gözünü Mars gezegeninde açan John Carter, burada kendisini gezegen sakinlerinin arasında gitgide büyüyen bir savaşın ortasında bulur. Tarafların arasında Tars Tarkas ve çekici prenses Dejah Thoris de vardır. Carter yok olmanın eşiğindeki bu gezegende Barsoom’ın ve halkının kurtuluşunun kendi ellerinde olduğunu anlayacaktır.
9 3

Gizemli Adaya Yolculuk


Yönetmen: Brad Peyton
Oyuncular: Dwayne Johnson, Michael Caine, Josh Hutcherson

Özet: Sean Anderson (Josh Hutcherson) okyanus ortasında gizemli bir adadan şifreli bir sinyal alır. Onu durduramayacağını anlayan üvey babası Hank (Dwayne Johnson) maceraperest Sean ile birlikte ipuçlarının peşinden gider. Yolculuklarına helikopter pilotu Gabato ve onun genç, güzel, inatçı kızı Kailani de eşlik edince gizemli adanın peşine düşen ekip tamamlanır. Bir hortum fırtınası sonrası gözlerini kumsalda açan ekip, geçidi keşfettikten sonra cennet misali bir manzarayla karşılaşırlar. Altından şelaleler, volkanlar, farklı canlı türleri ve daha bir çok sır onları beklemektedir. Tabii Sean'ın büyükbabasıyla birlikte!
9 4