Vücut tipine en uygun bikini nasıl seçilir?

....Yeni yeni bikini modelleri raflardaki yerini almaya başladı. Peki sizin için en uygun bikini hangisi biliyor musunuz? Sizler için hazırladığımız bu ipuçları ile vücudunuza en uygun bikiniyi seçebilir; sahillerin gözdesi olabilirsiniz!
8 1

Beliniz kalın, göğsünüz büyük ise...


Kesinlikle göğüsleri toparlayan ama sıkıştırmayan doğru astar ve iç malzeme kullanılmış mayo ve bikinileri tercih etmelisiniz. Streç ve sıkı kumaştan yapılmış, geniş ve ayarlanabilir askılara sahip mayo ve bikiniler ilk tercihiniz olmalı. Üst kısmı tek renk, belden aşağısı daha renkli ve detaylı tasarımlarla sırtı fazla açık olmayan ve göğüsleri arkadan destekleyen modelleri seçmelisiniz.
8 2

Göğsünüz küçük ise...


Çapraz askılı, drapeli mayo ve bikiniler tam size göre!.. Ayrıca, sıra dolgulu, balenli ve kabarık göğüslü modellerle de süper görünebilirsiniz. Renk olarak da çarpıcı tonları tercih edin. Kesinlikle almamanız gereken mayo ve bikiniler: Atletik kesim mayo ve bikiniler, straplez kesimler, çok az veya çok fazla göğüs dekoltesine sahip modeller.
8 3

Düz hatlara sahipseniz...


Bacak oyuğu çok yüksek kesimli modeller ile bantlarla hareketlendirilmiş mayo ve bikiniler sizi daha uzun gösterir. Dikey çizgili mayo ve bikiniler de kısa boylu hanımlar için idealdir. Üçgen ve altı bağlamalı bikiniler de tercihleriniz arasında üst sıralarda yer alabilir. Kesinlikle kaçınmanız gereken modeller ise mini şortlu veya etekli olanlarla yüzücü mayoları ve altı kalın bikiniler olmalı.

8 4