Yeni Ay 8-14 Ekim haftasında hangi burcu nasıl etkileyecek?

Haftalık burç yorumlarında bu hafta Yeni Ay etkisi var. Peki 8-14 Ekim haftalık burç yorumları ne diyor? İşte Hande Kazanova'nın elmaelma.com'a özel yorumları.

Haftalık burç yorumları 8-14 Ekim 2018 haftası için neler söylüyor? Bu hafta hangi burcu neler bekliyor? Haftalık burç yorumları Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık için neler söylüyor? Haftalık aşk falı hangi burç için güzellikler getirecek. Haftalık burç yorumları aşk, para, sağlık ve iş falının detayları elmaelma.com'da. Koçlar 8-4 Ekim haftasında yeni kararlar için 9 Ekim Salı gününü beklemeli. Salı günü oluşacak olan Yeni Ay'da daha önceden planladığınız işleri hayata geçirmek için şahane bir fırsat olacak. Bu hafta Boğalar için Yeni Ay sağlıkla ilgili atılacak adımlarda iyi bir şans oluşturabilir. Boğalar 10 Ekim Çarşamba gününden itibaren aşk hayatınıza özen gösterin. Gelelim İkizler burcu haftalık yorumalarına. 8 Ekim'le başlayan yeni haftada İkizler burcu aşk hayatıyla ilgili gelişmelere açık olacak. İkizler aşk falında atılacak adımlar için Salı günü gerçekleşek olan Yeni Ay'ı bekleyin deriz. İkizler haftalık yorumlarından sonra şimdi sıra Yengeç haftalık yorumlarında. 8-14 Ekim haftasında Yengeç burcu aile, yuva ve gayrimenkul işleriyle uğraşacak. Yengeç haftalık aşk falında çarşamba gününe dikkat partnerinize özen gösterin. 

14 1

Aslan burcu 8-14 Ekim haftalık yorumlarına göre ise iş ortaklıkları bu hafta yüzünüzü güldürecek. Ancak Aslan burcu için bu hafta aile ve ev hayatında sıkıntılar yaratabilir. Başak haftalık yorumlarına göre salı günü gerçekleşecek Yeni Ay Başakları parasal alanlarda etkileyecek. Salı günü Başaklar için birikimleriyle ilgili kararlar almak için ideal gün. Terazi bu hafta parasal memnuniyetsizlikler içinde olacak. Riskli yatırımlar için perşembe günü gelen tekliflerden uzak durun Teraziler. Ve Akrepler...8-14 Ekim 2018 haftasında Akrepler biraz geri planda kalmayı tercih edin ve içinize dönün. Ani ve hızlı çıkışlar Akreplere bu hafta çok şey kaybettirebilir. 8 Ekim'de başlayan yeni haftada Yay burcu çarşamba gününden sonra kariyer hayatına odaklanacak. Salı günü Yeni Ay Yay burcunu arkadaş çevrenizle ilgili gelişmeler yaratabilir. Son 3 burç sıra Oğlaklarda. Oğlak burcunu bu hafta onaylanmak ve takdir görmek isteyeceğiniz günler yaşayacaksınız. Hayatınızda kalıcı değişiklikler yaratacak yeni kararlar için Salı günü ideal gün. Kova burcu 8-14 Ekim haftasında kariyer alanında sıkıntılı bir kaç gün geçirecek. Birden fazla iş teklifi bu hafta sizin kafanızı karıştırabilir sevgili Kovalar. Ve Balık burcu... Balık burcunu bu hafta ne bekliyor derseniz Balıklar bu hafta borçlar, ödemelerle boğuşacak. Bu hafta az tanıdığınız insanlar sizin için sorunlar yaratabilir aman dikkat! İşte haftalık burç yorumları ve detayları...

14 2

KOÇ: Bu aralar ikili ilişkileriniz, özel hayatınız yada ortaklı işlerinizin üzerine düştüğünüz bir zaman dilimi. Bu alanlarda önemli adımlar atmak, önemli kararlar almak istiyorsanız Salı günü oluşacak Yeni Ay ile beraber bu kararlarınızı devreye koyabilirsiniz. Bu alanda alacağınız kararlar daha önceden konuşulmuş, tamamlanmamış yada bir şekilde daha önceden karşınıza çıkmış işler olmasına dikkat edin. Çünkü bu alanınızın yöneticisi olan Venüs hala geriliyor bu yüzden büyük değişimler için desteklenmediğiniz bir zaman diliminde olacaksınız. Diğer taraftan Çarşamba günü itibariyle iletişiminiz daha çok parasal konulara kaymaya başlayacak. Ortak parasal konularda yapmanız gerekenler üzerine eğilebilir, bir borcunuz varsa bu borcunuzun çözümü için harekete geçebilirsiniz. Kredi almak için, başkalarıyla parasal konularınızı konuşmak için, eşinizle ortak para durumunuzu gözden geçirmek için uygun bir zaman olacak. Bu hafta bu konularda sıkıntı ve sorunlar devrede olabilir. Parasal konularda çok çabuk sinirlerinizin bozulmasına neden olacak. Cuma günü itibariyle hayatın iş alanınızda sizi desteklediğini göreceksiniz.

14 3

BOĞA: Bu alanlarda atmanız gereken adımlar varsa, kafanızdaki planları hayata geçirmek için Salı günü oluşacak Yeni Ay’ı beklemeniz yerinde olacak. Biliyorsunuz Yeni Ay zamanı atılan adımlar, başlatılan işler uzun soluklu olur. Bu Yeni Ay’da iş hayatınızla ilgili, sağlığınızla ilgili konularda almanız gereken kararlarınızı destekleyecek ama bu alanda Venüs gerilediği için daha önceden konuşulmuş, bir şekilde yapmadığınız görüştüğünüz insanlarla yapacağınız işler konusunda ilerlemek aklınızın bir köşesinde bulunsun. Çarşamba günü itibariyle özel hayatınızı daha fazla konuşacağınız, ilişkilerinizle kendinizi tanımlayacağınız ve bu alana kendinizi vereceğiniz bir döngü içersine geçeceksiniz. Sevdiğiniz insan varsa, iletişiminizin arttığı bir dönem olacak. Kafanız mantıkla ilerlemek isteyecek, diğer taraftan konuların derinine inmek isteyeceksiniz. Taşınma ile ilgili olaylar karşınıza gelebilir ama bu hafta ilişkilere en dikkat etmesi gereken burç olarak siz karşımıza çıkıyorsunuz sevgili Boğa’lar. Cuma günü hem ikili ilişkileriniz, özel hayatınız, hem de geleceğe yönelik planlarınızda daha rahat, daha kalıcı işlerin karşınıza geldiğini görebilirsiniz.

14 4