LC Waikiki Sonbahar Kış 2018 sezonu koleksiyonu

LC Waikiki 2018 Sonbahar Kış sezonunda moda tutkunlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonun trend renkleri arasında toprak rengide yerini alıyor.

LC Waikiki, Sonbahar- Kış sezonunda her yaşa uygun birbirinden farklı tasarımlarını moda tutkunlarıyla buluşturuyor. Toprak tonlarının hakimiyet kurduğu haki, bordo ve pastel tonlarının hareket kattığı, çocuktan yetişkine uzanan LC Waikiki’nin yeni koleksiyonuyla soğuk havalarda da tarzını yansıtacak. İster sokakta ister ofiste ister okulda ister evde stiliyle öne çıkmak isteyen her yaştan LC Waikiki tutkunları yeni sezonda aradığını buluyor.

6 1

LC Waikiki, Sonbahar-Kış koleksiyonunda da trendleri yakından takip ediyor ve moda dünyasının öne çıkan detaylarını tasarımlarına taşıyor. Kadın, erkek, çocuk, genç ve yetişkin koleksiyonlarında 2018 Sonbahar & Kış modasının çizgilerinin hakim olduğu modelleri moda tutkunlarının beğenisine sunuyor.

6 2

LC Waikiki Sonbahar & Kış Kadın Koleksiyonunda doğanın tüm renk ve desenleri koleksiyonda yer veriyor. Mor tonlarının romantizmi kırmızının en canlı haliyle birleşiyor. Tüm zamanların vazgeçilmezleri olan siyah, lacivert ve beyaz koleksiyonda yerini alıyor. 

6 3

Kış aylarında sıcaklığı temsil eden hardal ve bej tonları ise koleksiyonun genelinde sıkça yer alıyor. Boho elbiseler midi botlarla kombinlenirken, kalın yün kazaklar flare denim pantolonlar ve uzun paltolarla tamamlanıyor. 

6 4