Ofis kıyafetleri seçimi yapan kadınlar nelere dikkat etmeli?

Ofiste şık görünmenin bazı altın kuralları var. Bunun için çok fazla para harcamaya yada gösterişli görünmeye gerek yok. 8 altın kuralı bilin ve ofis kıyafetleri seçerken mutlaka uygulayın.

Rüya işi kaptınız şimdi ise içinizi gardırobunuzu yenileme telaşı mı sardı? O mağaza senin bu mağaza benim dolaşıyorsun, kredi kartlarının limitleri zorlanmaya başladı ancak ortadaki kombinler hala içine sinmiyor mu? Öncelikle sakin ol! İşyeri kıyafeti seçerken bir kaç pratik noktayı bilmen seni hem şık hem de farklı yapabilir. Üstelik kredi kartı ekstren de kabusun olmaz. Haydi başlayalım!
10 1
İŞE GELMEDEN ÖNCE HAZIR OL: İş yerinde masasını makyaj paleti gibi kullanan çalışanları kimse istemez. Özelilkle de patronunuz. O yüzden ne yapacaksanız işe gelmeden önce yapın ve ofise girdiğinizde hazır olun.
10 2
ÖNÜNE 'ÇOK' GELECEK HİÇBİR ŞEY GİYMEYİN: Çok sıkı, çok kısa, çok parlak, çok fazla parfüm ... Dikkat çekmek istemenizi anlayabiliyoruz ancak böyle durumlar mesleki becerilerinizin ve iş tercihlerinizin önüne geçer. Uzun vadede ise sıkıntı çıkarır.
10 3
GERÇEKTEN AYAKKABILARINIZI DÜŞÜNÜN: Bir çift altı inç topuklu aslında sizi harika gösterebilir ancak bir toplantıdan diğerine geçirebilecek mi? Antrenman yapmanız gerektiğini söylemiyoruz, ancak pratiklik iş hayatında önemlidir. Ayaklarınız incinmediğinde konsantre olmanız daha kolaydır, bu nedenle daha uygun yükseklikteki ayakkabıları tercih edin. Her zaman topuklu giymek zorunda olmadığınızı düz bir ayakkabının da şık ve iddialı olabileceğini unutmayın.
10 4