Oversize ceket ne demek kombin çeşitleri nelerdir nasıl yapılır?

Son dönemlerin en gözde trendleri arasında yer alan oversize ceketler bir çok kişinin üzerinde görmeniz mümkün. İşte sizler için hazırladığımız o kombinler!

Çevrenize biraz dikkatlice baktığınızda son zamanların vazgeçilmezi olan ve bir çok kıyafetle harika kombinler yaratabileceğiniz oversize kot ceketlerle sizde tarzınızı hareketlendirebilirsiniz. Geçmişe biraz dönüp baktığınızda 70'ler, 80'ler ve 90'ların günümüze uyarlandığını görebilirsiniz. 

8 1

Geçmişte oldukça moda olan ve günümüze yeniden uyarlanan oversize ceket modellerini dolabınızdaki bir çok kıyafetinizle kombinleyebilirsiniz. Özellikle son zamanlarda hemen hemen herkesin akın ettiği akımlardan biri de oversize ceketler!

8 2

İSterseniz bahar mevsiminde giymek isteyeceğiniz uzun tiril tiril elbiselerin üzerin veya etek bluz kombinlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

8 3

Daha önce aldığınız geniş üzerinize bir kaç beden büyük duran ceketlerinizi veya verdiğiniz kilolar yüzünden size büyük gelen rafa kaldırdığınız ceketlerinizi rahatlıkla kullanabilirisiniz. 

8 4