Tarzı yenilemek ve renk kazandırmak için bu 4 öneriye ihtiyacınız olabilir!

Sürekli aynı renkleri aynı model kıyafet ve aksesuarları kullanmaktan sıkıldıysanız ufak dokunuşlar yapmanın tam zamanı işte tarzınıza renk katacak 4 öneri!

Herkesin giyim tarzı ve aksesuar anlayışı elbette farklıdır. Ancak uzun süredir kendinizde ve tarzınıza dair aklınızı kurcalayan soru işaretleri varsa tam olarak doğru yerdesiniz! Sürekli olarak aynı renklerin etrafında döndüğünüzü düşünüyor veya aynı tarz giyinmekten sıkıldıysanız tazınıza biraz renk kazandırmanın zamanı gelmiş olabilir! Elmaelma.com okurları için tazınızın dışına çıkmak ve değişiklik yapmak için ihtiyacınız olan listeyi hazırladık!

6 1

Aksesuarlar Her Zaman Durumun Gidişatını Değiştirir!

Tarzınızı renklendirmek veya standart görünümünüze şıklık veya hareket kazandırmak için aksesuar kullanmak oldukça etkili adımlardan biri tanesidir. Aksesuar kullanmak kıyafetinizin hikayesini değiştirebilir, tarzınızı şıklaştırabilir veya dilediğiniz gibi sporlaştırabilirsiniz. 

6 2

Son Dönemlerin Popüler Kültürü Eski Kıyafetler!

Malum son dönemlerde oldukça popüler olan 'eskiye dönüş' akımını oldukça popüler. Klasik veya spor giyimi farketmeksizin eski dönemlerdeki kıyafetleri model alarak giyim tarzınızı değiştirebilirsiniz. Mesela bunun için jean üzerine ince siyah bir atlet giyerek vatkalı bir ceketi tercih edebilirsiniz. 

6 3

Alıştığınız Renklerden Vazgeçin!

Siyah elbise veya siyah pantolon elbette her kadının dolabında olması gereken kurtarıcı renklerden biridir. Ancak uzun süredir siyah veya çok açık renk kıyafetleri günlük hayatta tercih edenlerdenseniz belkide kalıpları kırmanın zamanı çoktan gelmiş olabilir. Bunun için kendinize bir söz verin ve dolabınızdan giyinirken veya çok sık alışveriş yapanlardansanız sürekli olarak aynı tonlardaki renkleri tercih etmek yerine farklı renk kıyafetleri tercih etmeye özen gösterin!

6 4