60’lık büyükannenin ilham veren güzellik sırrı!

60’lık kadının büyükanne olduğuna inanamayacaksınız. Güzel, fit, zevkli ve mutlu gibi birçok sıfatı hak ediyor. Melisa kadınların yaşlandığında bir ikoncan olabileceğinin sırlarını veriyor.

Makyaj, stil ve fitness hakkında ipuçları veren bir blogger olan Melissa, doğu Tennessee’nin güneyinde, küçük bir kasabada yaşıyor. Melissa bu paylaşımlarıyla kadınların gelecek yaşlılık günlerinde bir ikon olabileceğinin canlı örneği! Sözü fazla uzatmaya gerek yok. İşte sizi inandıracak ve geleceğinize daha güzel bakmanızı sağlayacak Melissa...
10 1
Sadece torununun dans resitaline gitmek için giydiği, süper sevimli, zevkli kıyafete bakmak bile yeterli. Evet, yanlış okumadınız. Torunları! 60 yaşındaki Melissa 7 torunun büyükannesi.
10 2
O 2 çocuk annesi. 60'lık büyükanne ne kadar ince bir vücuda sahip değil mi? Zamana meydan okumuş güzel, stil sahibi, fit ve hayat dolu bir kadın Melissa!
10 3
Melissa'nın güzelliğinin sırrı; ne estetik dokunuşlarda, ne de botoks, dolgunlaştırıcı, nemlendiricide falan değil. Hayatı boyunca dikkat ettiği tek şey, kullanacağı ürünlerin A vitamininin bir formu olan Retinol içermesine özen göstermesi.
10 4