Dünyaca ünlü yıldızların fit ve güzel kalma sırları

Dünyaca ünlü yıldızların fit ve güzel kalma sırlarını sizler için derledik. İşte Kime vegan kimi ise protein ağırlıklı beslenmeden vazgeçmeyen ünlü yıldızlar...

Böyle bir vücuda sahip olduğu için ne kadar da şanslı diye düşündüğünüz yıldızlar, o ölçülere kavuşmak için yıllarını harcıyor ve bir ömür boyu diyet programlarına sadık kalıyorlar. Siz de hem fit hem de güzel görünmek istiyorsanız ünlülerin beslenme sırlarından yararlanabilirsiniz.

7 1

BEYONCE: Limon, wasabi gibi protein ve asidik oranı zengin olan gıdaları beslenme programından eksik etmiyor. Genelde sebze tüketimi yapan Beyonce, balık tüketmeyi de asla ihmal etmiyor. Ünlü şarkıcının vücudunun fit ve sıkı olmasının asıl nedeni ise yaptığı egzersizler. Kondisyon, deniz bisikleti ve dayanıklılık için yaptığı sıçrama ve atlama hareketleri onu hepimizin hayran olduğu formda tutuyor.

7 2

JENNA DEWAN: Jenna Dewan, vegan diyeti ve sağlıklı besinler tüketmesiyle ünlü... Dewan, sabah kahvaltılarında smoothie, öğlen ve akşam yemeklerinde vazgeçilmezi olan salatalar, kinoa ve sebze tüketmekten vazgeçmiyor.

7 3

JENNIFER ANISTON: Hollywood Yıldızı Aniston, proteinli smoothie içeceğini kahvaltı sofralarından eksik etmiyor, bazen yumurta akı bazen de yulaf tüketiyor. Sebze, meyve, tavuk ve deniz ürünleri, Aniston'ın formunu korumasına yardımcı olan en büyük faktörler arasında.

7 4