Dünyanın en güzel kadınlarının güzellik sırları!

Kusursuz fizikleriyle baş döndüren Victoria’s Secret mankenleri, güzelliklerini korumak için neler yapıyor? İşte dünyaca ünlü 11 kadının formlarını korumak için uyguladıkları yöntemler…

Adriana Lima Sabahları ıspanak, muz ve ananasın suyunu tüketen güzel mankenin bu formülünün güne daha zinde başlamak için iyi bir enerji deposu olduğunu dile getiriyor. Güzelliğini korumak için günde bir adet Hindistan cevizi suyu içen Adriana Lima, bu sayede canlı ve sağlıklı bir cilt yapısına sahip. Doğal meyveli acai çiçeği ve Barbados kirazı da sağlıklı bir cilt yapısına sahip olmasına yardımcı oluyor. Adriana Lima, squat, hızlı bir şekilde yağ yakma ve aynı zamanda dayanıklılığı artırmayı sağlayan burfee egzersizi ile koşu yaparak kalçalarını sıkılaştırıyor. 35 yaşındaki iki çocuk annesi model, mümkün olduğunca yürüdüğünü söylüyor. Lima, kalçaları sıkılaştırmak için tüm bu kalça egzersizlerinin ağırlık egzersiziyle kombinlemesi gerektiğini belirtiyor. Lima'ya göre, kalçaları sıkılaştırmak Brezilya'da milli bir hobi. "Biz Brezilyalılar, vücudumuzun kalça kısmını çalıştıran egzersizleri yapmayı severiz, çünkü mini bikiniler giymeye alışkınız ve o bikinilerin içinde her zaman en iyi şekilde görünmek istiyoruz." diyor.
11 1
Alessandra Ambrossio Cildinni canlı tutmak için su ve serumlardan faydalanan manken, suyun ve yeşil içerikli olan meyve sularından başka hiçbir içeceğin cilt güzelliğine fayda etmediğini dile getiriyor. Ayrıca Adriana Lima gibi o da taze Hindistan cevizi suyu tüketiyor. Cildinin doğal güzelliğini ön plana çıkaran dumanlı göz makyajını daha çok tercih ediyor.
11 2
Candice Swanepoel Ünlü manken cildi hassas olduğu için doğal ürünler kullanmayı tercih ediyor. Vücudu için Hindistan cevizi yağı, yüzünü yıkamak için de yeşil çay kullanıyor. Sabah kahvaltıda, sütlü çayla birlikte bal tüketiminin yanı sıra ev yapımı Granola (Tahıl gevreği ve kuru meyvelerden hazırlanan bir çeşit yiyecek) ve Yunan yoğurdu tüketiyor.
11 3
Elsa Hosk Sabah kahvaltıda yumurta tüketen güzel manken, spor olarak boks yapmayı tercih ediyor. “Flybar” olarak adlandırılan bu spor dalının vücudunun sıkı bir yapıya sahip olmasını sağlıyor.
11 4