Fotoğraflarda daha zayıf görünmenin yolları ve püf noktaları nelerdir?

Sosyal medyada çılgınlar gibi fotoğraf paylaşanlardansanız sizler için hazırladığımız bu yöntemlerle fotoğraflarda daha zayıf ve cool görünebilirsiniz!

Sosyal medyada fotoğraflarınız hem doğal hemde güzel görünmesi için düzenden olabildiğince uzaklaşın! Mesela saçlarınızı bırakın dağınık kalsın! Saçlarınız ne kadar dağınıksa o kadar salaş ve gerçek görünecektir. Aynı zamanda elmacık kemikleriniz sizi kilolu görünüyorsa dağınık saçları kullanmak sizin için bir avantaj olabilir!

6 1

Boydan resimlerde eğerki ayaklarınız görünmüyor ve bedeninizin sadece bir kısmı görünüyorsa o halde parmak uçlarınızda biraz yükselebilirsiniz. Bu yöntem objektif karşısında sizi olduğunuzdan daha uzun gösterecektir.

6 2

Kollarınız ve bedeninizi olabildiğince ayrı tutun ve birleşik durmasına izin vermeyin. Bu tarz pozlar sizi olduğunuzdan daha kalın ve kilolarınızı ele verecektir. Eğerki fit ve daha zayıf görünme gibi bir niyetiniz varsa bu maddeye dikkat!

6 3
Fotoğraf çekimlerinde vücudunuz her zaman kameraya dönük olmalı! Bunun nedeni ise zayıf bir vücut yapısına sahipseniz bu poz sizi olduğunuzdan daha iri yapılı gösterecektir. Ancak bu durumu tam tersine çevirmek istiyorsanız hafif yan dönerek verdiğiniz pozlar sizi olduğunuzdan daha zayıf gösterecektir. 
6 4