Georgia Fowler'ın güzellik sırrı nedir? Georgia Fowler'ın bakım rutini nedir?

Victoria's Secret meleklerinden Georgia Fowler güzellik rutinini açıkladı! Bakın Victoria's Secret meleği güzellik sırrını nasıl bir rutine borçlu.

Her ne kadar inanılmaz şeyler yaptıklarını düşünsek de aslında onlarında standart bir bakım rutini var! Nasıl mı? 25 yaşındaki Victoria's Secret meleklerinden olan Georgia Fowler, güzelliğini borçlu olduğu günlük bakım rutinlerini açıkladı! 

6 1

Günlük yaşantısında, “Her gün cilt yağı, güneş kremi ve nemlendirici kullanmayı asla ihmal etmiyorum. Saçım için de ayrıca maske yapıyorum” dedi. Aslında bakacak olursak bunlar herkesin yapması ve dikkat etmesi gereken rutin bir bakım...

6 2

El bakımı hakkında tırnaklarını kısa kullanmayı tercih ettiğini söyleyen güzel model,  “Çok fazla su ve besin değeri yüksek yağlar tüketiyorum. Somon, avokado ve kuruyemiş seviyorum. Neredeyse her öğünde yiyorum” şeklinde günlük bakım rutinini böylelikle açıkladı.

6 3
Yaşantımızda her ne kadar gözümüzde büyütsek de aslında bir o kadar basit ve uygulaması kolay olan bu rutinleri uygulamaya geçirmek kalıyor...
6 4