Gigi Hadid’den güzellik tavsiyeleri!

21 yaşındaki güzel manken Gigi Hadid’den güzellikle ilgili 7 öneri!

Parfüm “Parfüm, modunuzu ve davranışlarınızı değiştirdiğinden dolayı çok önemli. Kişiliğinizi ortaya çıkardığı için parfümünüzle aranızda bağ olmalıdır. The Girl'de çalışırken parfümüm California'daki bahçemi hatırlattığı için onu çok seviyordum.”
7 1
Makyaj “Çok fazla ucuz ürünüm var. Neden bu kadar çok para harcamak durumunda kalıyorsunuz ki? Maybelline maskaralarını ve rujlarını çok seviyorum ve St. Ives Apricot Scrub ürünlerini cildim için kullanıyorum.”
7 2
Ruj “Eğer hızlı bir makyaj yapma durumunda kalıyorsam nude rujlar kurtarıcı oluyor. Daima yanımda taşıyorum. Böylece acil durumlarda işimi görüyor. Favorim Maybelline'in Nude Embrace ruju.”
7 3
İlham alın “Makyözüm Patrick Ta ile birlikte uygulamak istediğimiz görünüşlerin fotoğrafını ekran kaydı olarak birbirimize gönderiyoruz. İkimiz de maceracı şeyler denemeyi seviyoruz. Bu yüzden ilham kayıtları tutmak çok eğlenceli oluyor. Aynı şeyi moda da yapıyorum. Setteyken stilistim Monica Rose'a bana ilhma veren resimler ve kombinler gönderiyorum.”
7 4