Gözlerin yorgun görünmemesi için ne yapmalı günde 8 saatten az uyuyorsanız...

Gözlerin yorgunluğunu almak için ne yapılmalı? Günde 8 saatten az uyuyanların ertesi gün gözlerdeki uykusuzluğu almanın 3 çözümüne göz atabilirsiniz!

Her ne kadar düzenli planlı ve programlı bir hayata sahip olsanız da hayatınızın bir döneminde uykusuz kaldığınız veya günde 8 saatten az uyudunuz zamanlar olmuştur. İşte bu zamanlarda bu durum hem fiziksel hem de ruhen birbirini etkilemektedir. 

5 1

Sabah kahvesi hikayesinin her ne kadar gerçeklik payı olsa da gözlerinizdeki yorgunluğu üzerinizden atmak için yeterli olmayacaktır. İşte bu durumlarda üstesinden gelmek için elmaelma.com okurlarımız için bazı çözüm önerilerinde bulunduk.

5 2

GÖZLERDEKİ YORGUNLUĞUKTAN KURTULMANIN 3 YOLU!

Gözlerdeki ağırlığı ve uyku durumunu atmak içni güne bir bardak su içerek başlayabilirsiniz. Aynı zamanda gün içerisinde bol bol su içerek hem cildinizi güzelleştirebilir hem de yorgunluğu kolay atlatabilirsiniz.

5 3

Gözlerinizin üzerine lavanta keselerini koyabilirsiniz. Bir kaç dakika gözlerinizin üzerinde bekleterek gözlerinizdeki ferahlamayı ve mükemmel sonucu hissedeceksiniz! 

5 4