Kirpikleri uzatma yöntemleri neler takma kirpik etkili doğal kürler deneyin!

Dolgun ve uzun kirpiklere sahip olmak için takma kirpik etkili evde yapabileceğiniz püf noktaları sıraladık!

Takma kirpik etkili kirpiklerinizi doğal yöntemlerle uzatabilir ve dolgunlaştırabilirsiniz. Kirpiklerinin seyrek ve kısa olmasında şikayetçiyseniz evde yapabileceğiniz bakımlar sayesinde takma kirpik etkili çekici bakışlara sahip olabilirsiniz. İşte kirpiklerinizi olduğundan dolgun ve uzun göstermek için bilmeniz gereken o bilgiler...

6 1

Göz makyajının en önemli kısımlardan biri de dolgun ve uzun kirpiklerdir. Göz makyajının gidişatını belirleyen kirpikleriniz eğerki seyrek ve kısa olduğundan şikayetçiyseniz evde uygulayabileceğiniz farklı yöntemler sayesinde uzun ve dolgun kirpiklere sahip olabilirsiniz. 

6 2

Teknolojinin gelişmesiyle beraber özellikle özellikle son zamanlarda kirpik dolgunlaştırmaya yönelik bir çok yöntemin ortaya çıkmasıyla beraber bir süre sonra kirpiklerin zarar görmesine neden olmaktadır. Ancak doğaldan vazgeçmiyoruz diyoruz ve kirpiklerinizi güçlendirmek için elmaelma.com olarak hazırladığımız kirpikleri dolgunlaştırma ve uzatmaya yardımcı doğal kür tarifine göz atabilirsiniz.

6 3

HİNT YAĞINDAN VAZGEÇMEYİN!

Hint yağının içerisine yarısı kadar sarımsak yağını karıştırarak haftada 3 gün yatmadan önce veya duşa girmeden 3 gün önce kirpiklerinize sürün. Kısa sürede dolgun ve uzun kirpiklere sahip olabilirsiniz.

6 4