Makyajsız güzel gözükmek...

Dış görünüşünüzde yapacağınız bir takım ufak tefek değişikliklerle makyajsızken bile mükemmel görünebileceksiniz.

Kaşlarınızı ön plana çıkartın Makyajsız bir ciltte kaşlar inanılmaz derecede dikkat çekecektir. Yüzünüzün şekline göre kaşlarınızı aldırın ya da kalınlaştırın. Kaşlarınızı kalınlaştırmakta zorlanıyorsanız hint yağı ve a vitaminini karıştırarak saçlarınıza uygulayabilirsiniz.
5 1
Gözleri vurgulayın Bakışlarınızı daha çekici hale getirmek için kirpiklerinizi, kirpik kıvırıcı ile kıvırtın. Ardından kirpik jeli uygulayarak belirginleştirebilirsiniz. Gözünüzde siyah halkalar varsa ve kapatmakta zorlanıyorsanız yeşil çaya batırılmış pamuğu her gece yatmadan önce gözlerinizde bekletebilirsiniz.
5 2
Dişlerinizin beyaz olmasına özen gösterin Parlak bir gülümseme görüntünüze ekstra bir güzellik katacaktır. Özellikle kahve ve kafein içeren içecekler tükettikten sonra diş beyazlatıcı macunlar ile dişlerinizi muhakkak fırçalayın.
5 3
Dudaklarını unutma Dudaklarınızda çok fazla ölü deri varsa ve sürekli cansız bir görüntü oluşuyorsa bakım yapmanızın vakti gelmiş demektir. Haftada en az bir kez dudaklarınızı toz şeker ile ovun. Bu yöntem dudaklarınızı ölü derilerden arındırarak dudaklarınızdaki kan dolaşımını hızlandıracaktır.
5 4