2021 saç örgü modelleri neler Hollanda örgüsü onlardan biri!

2021'in en trend saç modellerinden birinin örgü modelleri olması bekleniyor. İşte bu yıla damgasını vuracak birbirinden güzel örgü saç modelleri!

2020 yılında yavaştan görmeye başladığımız küçük örgülü saç modellerinden sonra diğer örgü modelleri de 2021 yılına damga vuracağa benziyor. Fönlü, şekilli saçlar yerine çok fazla uğraş gerektirmeyen örgü modelleri trend olmayı sürdürmesi bekleniyor. İşte o örgü modellerinden bazıları...

4 1

Fransız örgüsü

Bu yıl rahat imajın simgelerinden biri de Fransız örgüsü olacak. Rahat bir kullanım ve romantik bir görünüm sunan bu örgü modeliyle evde, sporda, markette hemen her yerde tüm gün boyunca bozulmadan dolaşmanız mümkün. Ayrıca dağınık görünümü sayesinde rüzgârdan kaçmanıza da gerek kalmıyor. Oldukça doğal görünen saç örgüsünü dilerseniz kimseye ihtiyacınız olmadan yandan da kolaylıkla bağlayabilirsiniz.

4 2

Afrika örgüsü

2021’de Afrika saç örgüsünü çok sık göreceğimizi şimdiden söyleyebiliriz. İlk başta uzun zaman ve uğraş gerektirse de genellikle uzun saçların tercih ettiği sık örgüler, sonrasında çok fazla bakım gerektirmiyor. İster bir güzellik merkezinde yaptırın isterseniz de evde yapabileceğiniz sık örgülerle günlerce aynı tarzda dolaşabilirsiniz. Ayrıca renkli boncuklar ve ipleri de kullanarak bu örgülerle harika bir stile imza atabilirsiniz.

4 3

Çift Hollanda örgüsü

Çift Hollanda örgüsünün önümüzdeki yıl boyunca en sıcak saç stillerinden biri olması bekleniyor. Soğuk kış aylarında şapka ya da bereyle de kullanabileceğiniz bu örgü stili çok yönlü olmasıyla dikkat çekiyor. Hollanda örgüsü halk arasında genellikle ters Fransız örgüsü olarak bilinir. Yüzünüzü ortaya çıkaran ters örgüler aynı zamanda havalı bir görünüm katıyor.

4 4