Kepekli saçlara ne iyi gelir 5 doğal çözüm!

Saç problemleri arasında sıklıkla şikayet edilen kepekle baş etmenin 5 doğal yöntemini bir araya getirdik. Kepekli saçlara ne iyi gelir? İşte cevabı!

Saç sorunları arasında sıklıkla şikayet edilen kepek sorunu ile baş etmenin doğal yöntemlerini bir araya getirdik. Bir çok kişinin şikayet ettiği saç sorunlarından biri olan kepeklenme sorunu ile evde doğal yöntemlerle üstesinden gelebileceğiniz 5 yöntemi bir araya getirdik. Kepekli saçlara ne iyi gelir? sorusuna yanıt arayanlar için haberin devamına göz atabilirsiniz.

5 1

KEPEĞE BİREBİR HİNDİSTAN CEVİZİ YAĞI!

Saç sorunlarında özellikle kepek tedavisinde kullanılan oldukça etkilidir.  Özellikle cilt bakım ürünlerinde sıklıkla kullanılan hindistan cevizi yağı aynı zamanda kepek sorunu olanlar için de alternatif seçeneklerden biridir. Hindistan cevizi yağı cildi nemlendirmede etkili olmakla beraber anti bakteriyel etkileride bulunmaktadır. 

5 2

ESKİ YÖNTEMLERDEN BİRİ  OLAN ELMA SİRKESİ

Kepek sorunlarından kurtulmada oldukça etkili olan elma sirkesinden bir kaç damla şampuanınızın içerisine bir kaç damla damlatabilir veya saçınızı elma sirkesi ile yıkayabilirsiniz.

5 3

ASPİRİN

Aspirinin içerisinde bulunan salisilik asit cildin dökülmesini önlemektedir. Aspirinin içerisinde bulunan bir çok özellik kepek önleyici ürünlerin içerisinde bulunmaktadır. 2 tane aspirini ezip şampuanınızın içerisine ekleyin iyice çalkalayın. Şampuan bitene kadar kullanarak kepek oluşumlarını önleyebilirsiniz.

5 4