Sizi daha alımlı gösterecek 6 stil önerisi!

Stil düzenlemesi deyince aklımıza hemen yepyeni kıyafetlerle dolabı donatmak geliyor genelde. Ancak durum hiç de böyle değil. Stil düzenlemesi, var olan kıyafetlerinizin düzgün görünmesini sağlayan emsalsiz parçaların tamamlanması anlamına gelir.

Size göre olan sutyeni bulun Kadınların en büyük hatası sutyen alırken çok fazla kafa yormamaktır. Sırttan çıkan yağlar, dışarıya fırlayan memeler nedeniyle birçok kıyafetiniz olması gerektiği gibi durmaz. Bu nedenle ilk işiniz size uygun sutyeni bulmak olmalıdır. Rengine siz karar verin ancak sizi daraltmayacak, etinizi sıkmayacak sutyeni mutlaka bulun.
6 1
En zayıf bölümünüze oynayın Vücudunuzun zayıf noktası neresi? Beliniz mi, kalçanız mı yoksa göğüs bölgeniz mi? Bunu saptayıp ona göre bir kıyafet seçin. Örneğin daha ince bir bele sahip olmak istiyorsanız korse gömlekleri ya da doğru kemerleri denemelisiniz. Böylece omuzlarınızın genişliği kalçanızla dengelenir ve daha ince bir bele sahip olursunuz.
6 2
Gözlük seçiminizi doğru yapın Eğer gözlük kullanan biriyseniz yüzünüze uygun gözlüğü bulmak için çok çabalayın. Çünkü gözlük sizin için zorunlu bir aksesuardır. Basit dikdörtgen bir çerçeveye mahkûm olarak hem yüzünüzün güzelliğini kapatır hem de sizi çok havalı gösterebilecek bir aksesuardan mahrum kalırsınız.
6 3
Doğru boy çanta ve ayakkabı topukları seçin Doğru bir çanta seçimi stilinizi yaratmanın altın kurallarındandır. Bu kurala göre kıyafetinizin hacmi arttıkça çantanızın boyutu küçülür, azaldıkça ise artar. Örneğin eğer bir kalem etek giyiyorsanız orta veya büyük boy bir çanta takabilirsiniz.
6 4