Ünlülerin sıradışı cilt bakım uygulamaları!

Bazı ünlü isimlerin cilt bakımı uygulamaları oldukça ilginç. İşte kuş pisliğinden arı sokmasına kadar cilt güzelliği için sıradışı yöntemlere başvuran bazı ünlü isimler.

Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow’un uyguladığı son güzellik rutini oldukça ilginç. Paltwrow, "Cilt güzelliği için kendimi bal arılarına sokturdum. Bu yöntem binlerce yıldır kullanılıyor. Ama gerçekten acı veriyor" şeklinde açıkladı.
5 1
Victoria Beckham Victoria Beckham, bir Japonya seyahatinde, Japon kadınların ciltlerine hayran kaldı ve aynısını yaptırmak istediğini söyledi. Bu, geyşaların geçmiş yıllardan bu yana daha parlak ve yumuşak bir cilde sahip olmak için yaptıkları bir uygulamaydı. Beckham, bir Japon geleneği olan cildini kuş pisliğiyle ovma uygulamasına başladı.
5 2
Kate Moss Ünlü manken cilt güzelliğinin sırrını, ‘Eğer yorgun ve şiş bir yüzle uyanırsam, bir kabı buzlu su ve salatalık ile doldurup yüzümü içine daldırırım. Bu her şeyi sıkılaştıran, taze görünmenizi ve hissetmenizi sağlayan bir yöntem. Uyanmanızı da sağlıyor ve işe yarıyor!” diye açıklıyor.
5 3
Kim Kardashian Güzellik uğruna yapmayacağı şey olmayan Kim Kardashian’ın güzellik sırlarından biri, Vampir rutini! Hastanın kendi kanından yapılan jöle kıvamlı içeriğin cilde enjekte edilmesiyle tamamlanan bu rutin, yüz germe için cerrahi olmayan bir alternatif yöntem.
5 4