Yaza özel 10 makyaj önerisi!

Havaların ısınmasıyla makyajda kullanılan ürünlerin sayısı da azılıyor. İşte yaz ayları için makyajınızı sadeleştirecek tüyolar!

Yaz mevsiminde detaylı makyaj yapmak yerine bazı pratik hamlelerle hem göz alıcı hem de bakımlı görünmek mümkün. Sade bir makyaj eşliğinde uyguladığınız etkili hilelerle yaz aylarında güzelliğinizle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. İşte yaza özel pratik makyaj önerileri:
12 1
1. BB kreme şans verin BB kremler yaz aylarında cildi nemlendirmek ve hafif bir renk vermek için en etkili güzellik ürünlerinden biri. Cilt tonunuza uyan bir BB krem edinerek özellikle yaz akşamlarında cildinize hafif bir renklendirme yapabilirsiniz.
12 2
2. Renkli rujla canlanın Yaz mevsimi demek bronz bir cilt demek. Bu nedenle bronz cildinizle mükemmel bir uyum sağlayacak olan canlı ve iddialı ruj renklerine yönelebilirsiniz. Mercan kırmızı ve parlak bir pembe tonu sizi oldukça havalı gösterebilir. Makyajınızda çarpıcı bir ruj seçiyorsanız başka bir makyaj ürününe ihtiyacınız yok.
12 3
3. Bronz allıkla renklenin Cilt tonunuzu öne çıkarmak isterseniz hafif yanık cildinizle uyumlu olan ve yanaklarınıza ışıltı katan bronz renkli allıklardan faydalanabilirsiniz.
12 4