Hamile olduğunu sanıyordu tuvalette doğurduğu şey şoke etti

İkinci kez anne olmanın sevincini yaşayan kadın tuvalette doğurduğu şeyi görünce şoke oldu. Doktorların bir daha hamile kalamazsın dediği kadının son hali...

İkinci kez anne olacağını öğrenen Lauren Knowles sevinçten havaya uçtu. Eşi Trent ile beraber geniş bir aileye sahip olmak istiyorlardı. Doktor yedi aylık hamile olduğunu söyledi. The Daily Mail’den aktarılanlara göre 27 yaşındaki İskoç anne Lauren Knowles sıradışı bir şey tecrübe etmiş. Hamile olduğunu öğrenen kadın önce çok sevindi. Yedinci haftadan sonra ise kötü hissetmeye başladı.

7 1

Lauren,  “Birden kanama oluştu” dedi. Kadın derhal hastaneye götürüldü. Burada korkunç gerçeği öğrendi. Doktorların söylediğine göre Lauren molar gebelikle karşı karşıyaymış. Yumurtanın döllenmesindeki bazı hatalar sonucu rahim içinde cansız bir organizma oluşmasına molar gebelik veya mol hidatiform adı veriliyor.

7 2

Molar gebelikte, normalde plasenta oluşması gerekirken kist oluşuyor. En kötüsü de kist kötü huylu oluyor. Lauren, The Daily Mail’e “Ben karnımda bebeğimin büyüdüğünü zannederken meğerse tümör büyüyormuş” dedi.

7 3

Cerrahlar, kanserleri hücreleri almayı başardılar. Lauren ise kemoterapi tedavisi görmeye başladı ve saçları döküldü. Maalesef tümörü büyümeye devam etti. Bir gün Lauren şiddetli karın ağrısı sonucu tümörünü tuvalette ‘dünyaya getirdi’.

7 4