Haftada sadece 1 kez tuvalete gidiyordu acı içinde kıvranırken....

İngiltere'de yaşayan Kayleigh Henning haftada sadece 1 kez tuvalete gidebiliyordu. Acılar içinde kıvranmasına neden olan hastalığı yıllarca kimse çözememişti...

Kayleigh Henning 10 yıldan fazla şişkinlik, kabızlık ve abdominal kramplardan muzdaripti. İnsanlar onu hamile sanıyordu ancak o gizemli bir hastalıkla boğuşuyordu. Durumu o kadar kötüydü ki haftada sadece bir kez tuvalete gidebiliyordu. Birçok doktora göründü fakat problemine doğru bir şekilde teşhis konulamadı. Kayleigh'in hayatı uykusuz geceler, banyo zemininde acı içinde kıvranmalarla geçiyordu.

8 1

O günleri genç kadın şöyle anlattı: Çok sinir bozucuydu çünkü herkes sadece hamile olduğumu ve bunun iyi bir şey olduğunu düşünüyordu. Kesinlikle hamile değildim! Bütün gün bedenimi sıkıştıran bir tayt giyerdim günün sonunda ise bu basınç dayanılmaz bir hal alırdı. Çok acı vericiydi ve zihinsel aktivitelerimi kısıtlıyordu. Çok ağır bir kabızlık yaşıyordum ve sadece haftada bir kez tuvalete çıkabiliyordum. O da daha fazla ağrı demekti. 

8 2

Hastalığı 20'li yaşlarda üniversite öğrencisiyken başladı. Kabızlık sorununu gidermek için doktoru ona lifli jöle içecekler yazdı. Ancak üniversiteden mezun olduktan sonra hastalık iyiden iyiye şiddetlendi. Öyle ki mezuniyet törenine bile çektiği acılar yüzünden gidememişti. 22 yaşına geldiğinde yorgunluk ve ağır depresyon da hastalıklarına eklendi. 

8 3

Doktorlar uyumasına yardımcı olması için bir reçete hazırladılar. 3-4 gün ilaçları alan Kayleigh sadece ilk gece uyuyabildi. Ardından ilaçlar onda ağır alerjik reaksiyon yarattı. 

8 4