Sevgilisinin yanlışlıkla gönderdiği mesajla nasıl aldatıldığını öğrendi!

2 yıllık sevgilisi yanlışlıkla mesajı kendisine gönderince aldatıldığını öğrenen genç adam bunu Twitter'da paylaşınca olay oldu.

21 yaşındaki Jordan McNelly, geçtiğimiz günlerde sevgilisinden bir mesaj aldı.
4 1
Ancak genç adam gelen mesajla hayatının şokunu yaşadı. Çünkü sevgilisi yanlışlıkla gönderdiği mesajda, kendisini nasıl aldattığını yazmıştı.
4 2
McNelly’e sevgilisinden gelen mesaj şöyleydi: "Şu an gerçekten çok gerginim... Jordan'dan habersiz görüştüğüm o çocukla YARIN için önemli planlar yaptık. Çünkü Jordan işte olacaktı ama sonradan mesaj atıp YARIN çalışmayacağını söyledi ve ben diğer çocuğu hayal kırıklığına uğratmak istemiyorum. Ona söylediğimde "gelmeyeceğini biliyordum zaten" dedi ve kendimi çok kötü hissediyorum. Çünkü her ikisinin de moralini bozdum. Çünkü aptal sürtüğün tekiyim ve çok üzgünüm. Çünkü o çocukla takılırız diye çoktan her yerime ağda yapmıştım. İMDAT!"
4 3
Jordan McNelly de başına gelenleri Twitter'da paylaştı ve 275 binden fazla beğeni, binlerce yorum aldı. McNelly, Twitter'da kendisine yöneltilen soruları yanıtlarken böyle bir şeyi hiç beklemediğini söyledi.
4 4