‘Bütün Türkiye sevişmeden çocuk yapmış gibi davranıyor’!

'Fi' dizisinde ‘fenomen’ karakter ‘Can Manay’ı canlandıran Ozan Güven, ilk günden beri çok konuşulan sevişme sahneleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çok satan kitaplar listesinden uzun süre inmeyen, Azra Kohen imzalı 'Fi, Çi, Pi' serisinin psikiyatr olan karakteri 'Can Manay'a hayat veren Ozan Güven, diziyle ilgili açıklamalarda bulundu.
13 1
Şirin Sever’e konuşan Ozan Güven, dizideki ‘fenomen’ karakter ‘Can Manay’ı şu şöyle anlattı: “Her insan gibi defoları olan biri… Belki de çok hasta bir adam, bilmiyorum.
13 2
Hasta olduğunu bilmeden ortalıkta dolaşan binlerce insan gibi. Ben sadece bunu gerçek ve inandırıcı kılmaya çalışıyorum. İnsanların bu karakteri sevmesini istiyorum.”
13 3
Karakterin ‘tuhaf’ olması sebebiyle üzerinde çok çalıştığını ifade eden oyuncu, “Bazı karakterlerin klavyesinde 4 tuş vardır, bazılarında 32 tuş. İntihar etmiş, sonrasında hastanede hiç konuşmayan bir adama ne katabilirsiniz? Oysa Can Manay tuhaf biri. Bir insan, ilk kez gördüğü biri için evini taşır mı? Saplantılı bir adam. Bunları normalize etmeye çalıştığım için üzerinde çok fazla çalışıyorum. Bu adamı sevdirmek zorundaydım. Sevmeseler, bu dizinin dört ayağından biri düşerdi” dedi.
13 4