Derya Alabora ve Deniz Çakır Beyaz adlı tiyatro oyunu için aynı sahnede!

10 Ekim'de Deniz Çakır ve Derya Alabora'yı aynı sahnede buluşturan, yönetmenliğini Özen Yula'nın yaptığı 'Beyaz' adlı tiyatro oyunu 10 Ekim'de!

Ekranların iki sevilen oyuncusu Derya Alabora ve Deniz Çakır 10 Ekim'de aynı sahnede buluşuyor! İki başarılı oyuncuyu aynı sahnede buluşturan 'Beyaz' adlı tiyatro oyunu 10 Ekim'de Çarşamba akşamı 20.30'da Trump Kültür ve Gösteri Merkezi'nde sezonu açıyor. 


7 1

Ezop Sahne prodüksiyonu “Beyaz”, yıllar sonra bir araya gelen ve ölüm döşeğindeki annelerinin başında bekleyen iki kız kardeşin bir ömürlük hesaplaşmasını sahneye taşıyor.  Fransız yazar Emmanuelle Marie’nin kaleme aldığı, Zeynep Utku’nun dilimize kazandırdığı “Beyaz”ın yönetmen koltuğunda Özen Yula oturuyor.

7 2

KONUSU NE?

Dekor tasarımını ve styling çalışmasını Tomris Kuzu’nun, ışık tasarımını Yakup Çartık’ın yaptığı oyunun müzikleri Çiğdem Erken’in, fotoğrafları ise Muhsin Akgün’ün imzasını taşıyor. 

7 3

İki başarılı oyuncuyu, Derya Alabora ve Deniz Çakır’ı aynı sahnede buluşturan “Beyaz”; kocasıyla mutsuz evliliğini sürükleyen, hayallerini gerçekleştiremeyen kız kardeş ile hayatını kendi isteğine göre yaşayan, uzun zaman sonra eski kasabasına dönen ablasının, geçmişleriyle ve kendileriyle yüzleşmelerine odaklanıyor.

7 4