Mutluluk verici filmler neler bu filmler modunuzu yükseltecek!

Pandeminin de etkisiyle hepimizin üzgün ve keyifsiz hissettiği anlar oluyor. Bu gibi anlarda sizi mutlu edecek film önerilerimizi haberimizde sıraladık!

Film izlemek ruh halimizi değiştirmenin belki de en kolay yollarından biri. Eğer modunuzu yükseltmek için hangi filmi izleyeceğinizi bilmiyorsanız aşağıda paylaştığımız filmlerden birini seçebilirsiniz...

Intouchables (Can Dostum)

Can Dostum ya da Instouchables, insanı hem çok güldüren hem de ağlatan bir film. Bakıcı-hasta ilişkisinden 'can dost'a dönen enfes hikayeden herkesin çıkaracağı bir ders var.

8 1

Amelie

"Oysa ki bayım siz bir sebze bile olamazsınız. Çünkü enginarın bile bir kalbi vardır" repliği ile hafızalara kazınmış Amelie, başkalarının mutluluğu için çabalarken kendi yalnızlığı fark eden bir kadının hikayesi...

8 2

Little Miss Sunshine (Küçük Gün Işığım)

2007 yapımı film, Oscar'a En İyi Film dahil olmak üzere 4 dalda aday olmuş, en İyi Özgün senaryo ve En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscar'ını kazanmıştı. Little Miss Sunshine'ı izlerken hem güleceksiniz hem de kalbiniz ısınacak.

8 3

Serseri Mayınlar

Ferzan Özpetek'in en etkileyici filmlerinden biri şüphesiz Serseri Mayınlar. Filmi izlerken Roma'nın muhteşem sokaklarında kaybolacak, canınız deli gibi makarna isteyecek, sonra çalan sürpriz Sezen şarkısı ile mest olacaksınız!

8 4