Yaz için film önerileri neler bu filmlerle yazın keyfini çıkarın!

Sizi yazın sıcak günlerine taşıyacak birbirinden güzel 6 filmi elmaelma.com okuyucuları için sıraladık. İşte yazın keyfini çıkaracağınız filmler listesi!

Yaz mevsimi deyince aklımıza gelen güzel havaların, deniz esintisinin, kum ve güneşin ruhunu en iyi yansıtan filmleri derledik. İçimizi kıpır kıpır eden, yaz temalı filmler içeriğimizde!

Vicky Cristina Barcelona

Dünyaca ünlü usta yönetmen Woody Allen filmi Vicky Cristina Barcelona, Penelope Cruz, Javier Bardem, Scarlett Johansson ve Rebecca Hall'u bir araya getiriyor. İspanya'nın eşsiz görüntüleri eşliğinde çekilen filmde aşk üçgeni, tutku, kıskançlık, sanat ve yaz ruhu sizi etkisi altına alacak!

6 1

Im Juli (Temmuz'da)

Fatih Akın imzalı Im Juli, aynı zamanda keyifli bir yol filmi. Melek isimli bir Türk kızına aşık olan Daniel'in, sevdiği kızın peşine takılıp bir ucu Türkiye'ye varan yolculuğunda sürprizler ise hiç eksik olmayacak.

6 2

Mine Vaganti (Serseri Mayınlar)

Bir Ferzan Özpetek filmi olan Serseri Mayınlar'ı izlerken Roma sokaklarında kaybolacak, deli gibi makarna yemek isteyecek ve kendinizi İtalya biletlerine bakarken bulacaksınız. Filmin sürpriz müzikleri de bonusu!

6 3

La Piscine

1969 yapımı film, Fransız sinemasının kült filmlerinden biri. Alain Delon, Romy Schneider ve Jane Birkin'i başrolde izlediğimiz film, St-Tropez'de lüks bir villada geçiyor ve karmaşık bir aşk hikayesini anlatıyor. Havuz sahneleriyle hafızalara kazınan film, karakterlerin yaz stilleriyle de izleyiciye ilham veriyor.

6 4