9 kere dokunmadan bir şey yapamıyor! Duyan inanamadı!

Hazal Kaya, Bade İşcil, Doğuş, Halit Ergenç, Yılmaz Erdoğan gibi isimlerin ilginç takıntılarını duyan hayranları şaşkına döndü.


HALİT ERGENÇ
Halit Ergenç’in ilk evliliğini kendisi gibi oyuncu olan Gizem Soysaldı ile yaptığını biliyor muydunuz? 2007’de evlenen iki isim, 2008’de boşanma kararı aldı. Halit Ergenç, herkesin bildiği üzere ikinci evliliğini “Binbir Gece” dizisindeki rol arkadaşı Bergüzar Korel’le yaptı. 2009’da evlenen çiftin Ali ve Han adında iki oğlu var, Leyla adını verdikleri kızları da geçtiğimiz günlerde dünyaya geldi.


12 1Halit Ergenç’in babası Sait Ergenç de oyuncu. Baba Ergenç, Yeşilçam döneminde birçok filmde rol almış. Aynı zamanda müzisyen olan Sait Ergenç, İbrahim Tatlıses’in “Ben İnsan Değil miyim?” şarkısının da söz yazarı ve bestecisiymiş.

12 2


Halit Ergenç lise yıllarında müzikle ilgilenmeye başlamış. Lisenin son iki yılında okul orkestrasında şarkı söyleyen Ergenç, 90’lı yıllarda da Leman Sam’a 3 yıl vokalistlik yapmış.12 3


Ünlü oyuncunun bir başka yeteneği de dans. Üniversite yıllarında rumba, çaça, samba, vals, tango dersleri alan Ergenç, amatör dansçılara dersler de vermiş. Dans alanında kendisini hayli geliştiren Halit Ergenç, 1993’te Günay’da sahne alan Ajda Pekkan’ın dans ekibinde yer almış. Oyuncunun mavi taytlı fotoğrafı da o günlerden.


12 4