Acun Ilıcalı'nın Instagram'dan silmediği Şeyma Subaşı fotoğrafları ve romantik sözleri

Acun Ilıcalı 27 Kasım 2018'de boşandığı eşi Şeyma Subaşı'nın fotoğraflarını Instagram hesabından silmedi. Mesajlardaki romantik sözler ise hala akıllarda.

Manken Itır Esen ile aşk yaşadığı konuşulan Acun Ilıcalı, Instagram hesabından eski eşi Şeyma Subaşı ile çekildiği hiçbir fotoğrafı silmedi. Itır Esen ile aşk iddiaları sonrası Acun Ilıcalı'nın takipçileri fotoğrafları neden silmediğini ünlü televizyoncuya sormaya başladı. Acun Ilıcalı'nın profilinden silmediği Şeyma Subaşı fotoğrafları ve romantik mesajlarını sizler için derledik. 

7 1

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı ile en son fotoğrafını 27 Eylül 2018'de paylaşmıştı. Boşanma davalarından sadece 2 ay önce çekilen bu fotoğrafa Acun Ilıcalı şu mesajı yazmıştı:

"Güzel eşim ne kadar harika bir yer açmışsın. Yemekler, servis gerçekten muhteşem. Hepinizin emeğine sağlık. "

7 2

Acun Ilıcalı'nın romantik Şeyma Subaşı mesajlarından biri de 2 Temmuz'da Şeyma Subaşı'nın doğum günün de paylaştığı bu fotoğraftı. Acun Ilıcalı eski eşinin doğum gününü "Enerji kaynağım, sevgilim doğum günün kutlu olsun" diyerek kutlamıştı.

7 3

Acun Ilıcalı'nın 24 Mart 2018'de paylaştığı bu fotoğraf ise çiftin en çok beğeni alan paylaşımlarından olmuştu. Acun Ilıcalı, postuna "When I hug you, I feel like I find my other half" yani "Sana sarıldığımda diğer yarımı bulmuşum gibi hissediyorum" diye yazmıştı. 

7 4