Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Itır Esen kimdir skandal tweet!

Itır Esen kimdir, kaç yaşında? Acun Ilıcalı'nın sevgilisi Itır Esen'in tacı neden elinden alındı, attığı tweette ne yazıyordu, Acun'la yaş farkı kaç?

Acun Ilıcalı'nın yeni sevgilisi Itır Esen kim sorusu magazin gündemine bomba gibi düştü. İddialara göre 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı tweet yüzünden taçı elinden alınan Türkiye Güzeli Itır Esen Acun Ilıcalı'yla sevgili oldu. Şeyma Subaşı'na benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken Itır Esen ile Acun Ilıcalı'nın Dubai'ye tatile gittikleri, İstanbul'da da bir kaç mekanda görüntülendikleri konuşuluyor. Peki Itır Esen kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Itır Esen'in neden tacı elinden alındı ve Itır Esen 15 Temmuz Şehitleri hakkında nasıl bir tweet attı. elmaelma.com olarak Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu konuşulan Itır Esen kimdir sorusuna ve merak edilen tüm detaylara yanıt hazırladık. İşte Itır Esen hakkında bilmemiz gerekenler....

9 1

1999 doğumlu olan Itır Esen, 20 yaşında. Yeşilçam'ın sarışın güzellerinden Itır Esen'in yeğeni, seslendirme sanatçısı Hayri Esen'in ise torunu olan Itır Esen, Mıss Turkey 2017'de Türkiye güzeli seçildi. Ancak Itır Esen yarışmada birinci olmasına karşın tacı elinden alındı. Itır Esen'in tacının elinden alınmasının nedeni ise genç mankenin 15 Temmuz Şehitleri hakkında attığı bir tweetti. 

9 2

Itır Esen, 15 Temmuz'un yıldönümünde Twitter hesabından, “15 Temmuz şehitler gününü kutlamak adına sabahında regl oldum. Günü şehitlerimizin kanlarını temsilen kanayarak kutluyorum” mesajını paylaşmıştı. Tweetin ortaya çıkması sonrası Itır Esen'in tacı geri alındı ve hakkında şehitlere hakaretten dava açıldı. Duruşmada Itır Esen, "Tweet'i hakaret kastıyla paylaşmadım. Yanlış anlaşıldım” savunması yapmıştı. 

9 3

Acun Ilıcalı'nın sevgilisi olduğu konuşulan Itır Esen hakkındaki davadan beraat etmişti ve duruşma sonrası şu açıklamayı yaparak özür dilemişti: "Yanlış anlaşıldığım için çok özür dilerim. Paylaşımımın bu şekilde anlaşılacağını düşünsem bu şekilde paylaşımda bulunmazdım. Amacım halkın sosyal bir kesimini aşağılamak değildi. Suçsuzum."

9 4