Ahmet Hakan'ın sevgilileri ve evlilikleri listede kimler var kimler!

Ahmet Hakan'ın sevgilileri Asena Atalay aşkı sonrası merak ediliyor. Peki Ahmet Hakan neden hiç evlenmedi işte Ahmet Hakan'ın evlilik açıklaması ve sevgilileri.

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan'ın futbolcu Caner Erkin'in eski eşi Asena Atalay ile sevgili oldukları yönündeki haberler Ahmet Hakan'ın eski sevgililerini gündeme getirdi. Herkes ünlü köşe yazarı Ahmet Hakan'ın sevgililerini ve evliliklerini merak ediyor. Biz de siz elmaelma.com okurları için Ahmet Hakan'ın sevgililerini ve evliliklerinin detaylarını derledik. 
12 1

Hayatına giren kadınların tamamı ünlü ve sansasyonel isimler olan Ahmet Hakan evlilikleri merak ediliyor. Ancak Ahmet Hakan bugüne kadar hiç evlenmedi. Yıllar önce Nazlı Ilıcak'a verdiği bir röportajda Ahmet Hakan, "Neden hiç evlenmedin?' sorusuna 'Denk gelmedi diyelim' yanıtını vermişti. 

12 2

Ahmet Hakan hiç evlenmedi ancak hayatında hep bir kadın oldu. Üstelik ünlü kadınlar. Bunlardan sonuncusu tekstil işiyle uğraşan, kendine ait bir markası bulunan aynı zamanda da Kanal D'de magazin programı sunuculuğu yapan Asena Atalay oldu. Asena Atalay'ı Türkiye ünlü futbolcu Caner Erkin ile olan evlilliğinden beri tanıyor. Bir dönem adı şarkıcı Berkay Şahin ile de anılan Asena Atalay Caner Erkin ile evliliğini Ocak 2016'da sonlandırmıştı. 

12 3

Ahmet Hakan'ın Asena Atalay ile olan ilişkisi bir uçağı kaçırmasıyla ortaya çıktı. Asena Atalay ile Barselona'ya uçmak için Business Class'ta yan yana koltuk alan Ahmet Hakan uçağı kaçırınca uçağın pilotuyla konuştu. Pilot da Ahmet Hakan'ın uçağı kaçırdığını ve bir sonraki uçakla Barselona'ya geleceğini, sevgilisine iletmemizi istediğini anons etti. Büyük aşk da böylece ortaya çıktı.

12 4