Alessandra Ambrosio kimdir karantinadaki bikinili pozları sosyal medyayı salladı!

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Alessandra Ambrosio evinin bahçesinde bikiniyle güneşlendiği pozları paylaştı. Güzel modelin pozları binlerce beğeni ve yorum aldı

39 yaşındaki eski Victoria's Secret meleği Alessandra Ambrosio da koronavirüsten korunan insanlar gibi vaktini evinde geçiriyor.  İki çocuğuyla evinin bahçesinde güneşlenen Ambrosio, paylaştığı pozlarla takipçilerinden büyük ilgi gördü.  

7 1

Güzel modelin "Vitamin" yazıp yanına güneş emojisi ekleyerek paylaştığı pozlara hayranlarından 180 binin üzerinde beğeni ve binlerce yorum geldi.

7 2

Alessandra Ambrosio kimdir?

Guess, Victoria's Secret ve Next gibi markaların modelliğini yapan Ambrosio'nun tüm dünyada ün kazanması, her yıl Aralık ayında düzenlenen Victoria’s Secret iç çamaşırı markasının defilelerinde boy göstermeye başlamasıyla gerçekleşti.

7 3

Polonya ve İtalyan asıllı olan Ambrosio'nun Aline adında bir kız kardeşi var. Küçükken görünüşünden hiç de memnun olmayan model, 11 yaşındayken ameliyatla kulaklarını yapıştırdı. Modellikle çok genç yaşta tanışan Alessandra Ambrosio, 1996 yılında Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasına katıldı. Burada dereceye girememesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı’yla çalışmak üzere bir kontrat imzaladı.

7 4