Amine Gülşe gelinlikleri fiyatları ve tasarımcısı

Amine Gülşe gelinliklikleri ve fiyatlarıyla gündemde. Amine Gülşe düğününde 3 ayrı gelinlik giydi. Amine Gülşe gelinliklerinin fiyatları yarım milyondan fazla.

Amine Gülşe ve Mesut Özil düğününün yankıları sürüyor. Özellikle Amine Gülşe'nin gelinlikleri düğünün en çok konuşulan detayları arasında. Amine Gülşe gelinlik tercihinde birbirinden farklı 3 tasarım seçti. Biri Berta tasarımı olan Amine Gülşe gelinliklerinin fiyatlarının ise yüksekliği konuşuluyor. Amine Gülşe'nin gelinliklerinin fiyatlarını yarım milyon liradan fazla olduğu konuşuluyor. 

5 1

Amine Gülşe'nin ilk gelinliği son yıllarda kraliyet kadınlarının giymeyi tercih ettiği klasik çizgilere sahip bir gelinlikti. Mesut Özil ile imam nikahının kıyıldığı sırada görüntülenen ilk gelinlikle Amine Gülşe ve Mesut Özil sadece fotoğraf çekiminde kullandı. 

5 2

Amine Gülşe'nin en çok aşina olduğumuz ikinci gelinliği ise Berta tasarımı. Askılı, hafif kabarık ve taşlı detayları olan gelinliği Amine Gülşe nikah töreni sırasında ve düğününün ilk saatlerinde giydi. 

5 3

Amine Gülşe gelinliğini değerli taşlarla süslü bir taç ve gerdanlık ile tamamladı. Saçlarını ise doğal dalgalı ve açık bir formda tuttu. 

5 4